Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem a szabadidejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a szabadidejében állandóan számítógépes játékkal (counter strike) játszik (napi 10-12 órát! ). Régebben sportolt, együtt csináltunk programokat, de már semmire sem lehet rávenni, és rám ordít, ha meg merem zavarni benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 10:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez most komolyan írom: Egy szakemberrel csináltasd meg, hogy időkorlát legyen a programon, mondjuk 2 óra után letilt, vagy esetleg az egész programot tiltasd le. Ha értesz a számítástechnikához akár te is megteheted, egy egyszerű szoftverházirend szabállyal.
2010. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

De nem értem mértkell meg tíltani azt amit az ember szeret?

:S:S:S

gerinctelen dolog...:S:S:S

és aljas...:S

2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hagyjad had játszon! nagyon sok nő is counter strike-ozik, és ha már a nevét megtanultad, az már egy jó jel!

Vigyél neki enni inni, nehogy éhen halljon játék közben!

Vidd el paintball-ozni!!!!

2010. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13:21 mennyire igazad van.:D

megyünk mi is feleségemmel paintball-ozni.:D:D:D:D

2010. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ami 23 de nem baj.:D
2010. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten ez már fügőség (ha már rádordít)...

Beszélj vele: ha magától nem tud leszokni, orvosi segítségre van szüksége.

2010. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

milyen orvosi segítség?

tudod mennyi a Csíter CS-n?

és tudod h mennyire fel lehet ezze b*szni az ember agyát?:D

én is van olyan h kicsit hangosabba szólokrá assszonyra....

2010. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj én annyit tudok mondani a magam 14 évével,hogy én játszottam 2 évig a WOW nevű játékkal nyáron napi szinten 16 órát aludtam és fel kelltem egyből nyomni csak kajálni jöttem ki meg wc re..Minden barátom elfordult tőlem ha megzavartak játék közbe én is mindig ordítottam...Mindennél fontosabb volt,hogy játsszak ki sem mentem a lakásból..Ha vesztettem a játékba már annyira idegesített,hogy ütöttem a billt meg ilyenek..Aztán egy nap erőt vettem magamon és letöröltem azóta minden barátommal jóba vagyok sok új barátom lett elkezdtem sportolni versenyekre járni...Lényeg,hogy ne enged neki semmikép a napi 12 órákat mert tönkre teszi az életét egyedül meg nem fogja tudni abba hagyni hidd el tapasztalat..
2010. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16 órát játszotam a többi időt alvással töltöttem* kicsit össze folyt bocsi.
2010. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hagyd el :D vagy maradj ki otthonról, ne főzz rá, stb :P

az én barátom kb. 2 naponta játszik CS-t, akkor is max 1-2 órát, ezért én nem is haragszom rá, néha-néha had játsszon, de ha túlzásba vinné, tuti rászólnék.

2010. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!