Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha emiatt nem támogatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha emiatt nem támogatom az ötletet, hogy a férjem még tovább tanuljon?

Figyelt kérdés
12 éve együtt vagyunk, mindketten 30 évesek vagyunk. Egyetemisták voltunk, amikor elkezdtünk járni. Nagyon szeretem a férjemet, de úgy látom, hogy nem túl tehetséges tanulás terén, sokkal több idő alatt végezte el az egyetemet, mint kellett volna. Szeretne tovább tanulni, de tudom, hogy most se tudná befejezni időben, nekem pedig nincs kedvem még 5-6-7 évet várnom miatta a családalapítással. Ha látnám rajta, hogy elszánt, akkor talán, de most is ugyanolyan hozzáállást mutat, mint régen, hogy majd lesz valahogy meg nem kell hajtani. Megegyeznek a terveink, de én így nem mernék gyereket vállalni. A férjem jó ember, a munkában is azt jól csinálja ami a feladata, de nem törekszik. Ez nem baj nekem, de akkor szerintem ezt a továbbtanulást se kéne erőltetnie. A döntés az övé, de érdekel, hogy ki mit gondol erről.
2019. júl. 20. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

"Ha munka mellett tenné akkor miért ne?"


Neki is gyereke születik, nem csak a kérdezonek.

2019. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#6, azért elég gagyi apa az, aki nem akar részt venni a gyereke mindennapjaiban


Én a doktori iskolát hagytam ott a kicsi kedvéért, szerintem jól tettem.


De mi a motivációja a tanulásra?

2019. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!