Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen márkájú cipőben szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú cipőben szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne mondjátok azt, hogy ez nem számít, mert ez nem igaz. Az átlagos csajoknál biztos nem, de a shoppongolós 10-es nőknél igen.


Volt olyan, aki majd megőrült a cipőmért, meg dícsért, hogy milyen jól nézek ki. Szándékosan úgy menten ugyanis le elé, hogy full divatosan, drágán voltam felöltözve.


Szóval IGEN, a szépeknél számít többségében, hogy jelensz meg. Max nem mondják, mert nem akarnak pénzéhes ringyónak tűnni.


2019. júl. 26. 13:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%

Bugattit hordj, akkor elmondhatod magadról, hogy a randi helyszínére bugattival érkeztél.

33/f

2019. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Inkább te ne akarj párkapcsolatot ilyen értelmi szinttel, kérlek.


Egyébként pedig ha gazdaggal jössz össze, akkor tudod azt az életszínvonalat fenntartani életed végéig? Vagy a tiéd csak látszat valami?

2019. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Általában nem kifejezetten luxus pitsákkal ismerkedek, hanem inkább tehetős szép lányokkal, akiknek nem okoz megvenni egy 30 000 Ft-os Adidas Superstar-t, vagy egy Iphone 7-est.


Szóval az öltözködésem, tartozékaim hozzájuk viszonyítom.

2019. júl. 26. 13:28
 4/27 A kérdező kommentje:

#2


Az értelmi szintemmel semmi baj nincs. Párkapcsolatot meg nem akarok. Csak laza kapcsolatokban vagyok benne.

2019. júl. 26. 13:30
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"akiknek nem okoz megvenni egy 30 000 Ft-os Adidas Superstar-t, vagy egy Iphone 7-est."


Szóval, neked ez a legnagyobb fokmérőd, hogy egy csaj megtudjon venni egy sz..ros Iphone-t?

Azt meg csodálkozol, hogy két hónap után megcsal. Miért is nem lepődöm ezen meg.

Ne a pénzben mérd már a kapcsolatot, könyörgöm.

2019. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5


Ezt csak arra mondtam, hogy a legtöbb szép nő olyan színvonalon él, hogy ha nem is él luxusban, azért jobban él, mint a gyári munkás pasik, akik netto 103 000 Ft-ért dolgoznak. Neki is jó, ha látja, hogy a férfi legalább azt az életszínvonalat meg tudja ütni, amit ő... Vagy ha még nincs azon, legyen törtető, akarjon többet, az a csajnak is szimpatikus, ha a férfi sokra akarja vinni, és tesz is érte, akkor szóba áll vele.


Aki viszont csóró és céltalan pasi semmilyen szép nőnek nem kell. Mert ciki, hogy a telefonja 2-szer annyit ér, mint amennyit az a manus keres.

2019. júl. 26. 13:41
 7/27 anonim ***** válasza:
Teszkó Gazdaságos. Kár a drága cipőt megvenni, mert ugyanúgy tönkremegy.
2019. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt csak arra mondtam, hogy a legtöbb szép nő olyan színvonalon él, hogy ha nem is él luxusban, azért jobban él, mint a gyári munkás pasik, akik netto 103 000 Ft-ért dolgoznak"


Ezt mégis honnan tudod? Honnan veszed ezt a b..romságot?

Az ország majdnem háromnegyede minimálbért keres.

Szép nőnek tartanak, mégse vennék ilyen drága telefont, mert minek? Ez csak a márka, fél-1 év múlva meg már úgyis elavult lesz.

Plusz eléggé szánalmasnak tartom, hogy még mindig vannak olyanok akik Iphone-nnal akarnak menőzni. :D Az értelmi színvonal azért meglátszik, akár hogy is akarod takargatni.

2019. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Én jó nő vagyok, mégis rohadtul leszarom, hogy milyen cipőben jelenik meg a férfi. Nyilván ne váljon le a talpa, stb, de az, hogy kínai, vagy nem, rohadtul nem érdekel. Hidd el, hogy vannak ilyen nők.
2019. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Még sosem néztem meg a partnerem cipőjét randi közben. Lehet valaki 50 000-es cipőben pszichopata, aki elvisz egy sikátorba és megerőszakol, vagy Tescos cipőben egy kedves, normális gondolkodású férfi.

Kérdező, te meg nagy állatságokat írtál, már ne is haragudj! Ébredj fel!

2019. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!