Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen márkájú cipőben szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú cipőben szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne mondjátok azt, hogy ez nem számít, mert ez nem igaz. Az átlagos csajoknál biztos nem, de a shoppongolós 10-es nőknél igen.


Volt olyan, aki majd megőrült a cipőmért, meg dícsért, hogy milyen jól nézek ki. Szándékosan úgy menten ugyanis le elé, hogy full divatosan, drágán voltam felöltözve.


Szóval IGEN, a szépeknél számít többségében, hogy jelensz meg. Max nem mondják, mert nem akarnak pénzéhes ringyónak tűnni.


2019. júl. 26. 13:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem megyek fizetőshöz. Azt élvezem, ha el tudom csábítani a nőket, és önként akarnak velem lefeküdni, de ahhoz jó megjelenés is kell legalább alapszinten.


Nem vagyok buta, mivel rengeteget olvasok, és a tanulmányaim végére sem értem még, fuckboy meg pláne nem, mert nem csak megdugni akarom a nőket, hanem közös élményeket is szerezni velük. Pl. szex után rendelni egy pizzát és filmezni meg ilyenek.

2019. júl. 26. 14:58
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezért a pizzás megszólalásért szét fognak szedni. :D
2019. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért én megkérdeznék egy-két ilyen nőt, hogy miből is finanszírozza mindezt, amiket te itt felsoroltál... :D Mert a 60% anyuci meg apuci pénzéből, 30% kitartott k...va, 5% meg csak simán k...va. :D A végén marad egy kis réteg, akik tényleg munkával érik és azzal a tudással, ami a fejükben van, de ők meg nem tinderezgetnek... :D
2019. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdeznek akkor neked nem lesz 10-es nőd. Mert egy embert ugye lehet egy szimpla 1-10 skálán értékelni. Eleve rossz a kérdés. Nem a márka számít. Egy Adidas 30.000 Forint körül neked színvonal meg egy Iphone 7/8 hagyjuk már. A legérdekesebb cipőimen és ruháimon nincs márkajelzés csak bent a bilétán vagy a talpon. Igazi villantós Jancsika lehetsz vereted a "Márkás!!!!!" ruhákban amik gondolom teljes harmóniában vannak. Közben akinek van szeme hozzá szimplán kikacag.
2019. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy a szépséget hogy kapcsolod össze a pénzzel? Tudod hány nő van aki márkás cuccokban agyon sminkelve is max az átlagos kinezetet üti meg. Jó esetben. De nem egy olyat ismerek akinek még így is bűn ronda feje van. Most azért mert van nála egy iPhone meg Adidas cipobe van inkább megdugnad öt mint azt aki kínai ruhában van de szebb és csinosabb?
2019. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nivea
2019. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Sosem számított, úgy sem h én előszőr a másikon a cipőjét/ruháját nézem /néztem.


De istenem ne legyen nőd egy ilyen csicskának

2019. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!