Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen márkájú cipőben szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú cipőben szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne mondjátok azt, hogy ez nem számít, mert ez nem igaz. Az átlagos csajoknál biztos nem, de a shoppongolós 10-es nőknél igen.


Volt olyan, aki majd megőrült a cipőmért, meg dícsért, hogy milyen jól nézek ki. Szándékosan úgy menten ugyanis le elé, hogy full divatosan, drágán voltam felöltözve.


Szóval IGEN, a szépeknél számít többségében, hogy jelensz meg. Max nem mondják, mert nem akarnak pénzéhes ringyónak tűnni.


2019. júl. 26. 13:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már hogy túl magasak az elvárásaid, igényeid a nők szépségével kapcsolatban?


[link]


Mert nekem az ezen a skálán 7-es szinten lévő nők is szépnek számítanak és hozzájuk nem is kell százmilliomosnak lennem, hogy megkapjam őket.

2019. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%

Mit nem értetek ezen, de komolyan? A kérdező nem feleséget keres, fullos p.csákat akar dugni, azok meg általában nem az 1500 Ft-os piacos felsőkben rohangálnak.


Komolyan, néha olyan érzésem van, mintha a válaszolók szánt szándékkal nem akarnák érteni a kérdést.


Amúgy kérdező, Tommy Hilfiger pl. simán nyerő, de amúgy én sosem nézem egy férfi cipőjét a randin, inkább az összképet figyelem. 20-30 ezer forintos cipőkkel nem nagyon lőhetsz mellé, azok általában már az igényes kategória, pláne, ha odafigyelsz rá.

2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Jól kereső szakmunkás vagyok, régóta adidas cipőket használok munkára és jövő menősre is, ha meg elegáns ruhában vagyok, ahhoz van pár makkos cipőm, de arra is max 20 ezerig szánok. Nem a cipő értéke fogja tükrözni hogy érdemes e valakivel foglalkozni. Lehet egy levált talpú cipőben járó srác sokkal értékesebb, mint egy jól öltözött fickó. A pénz nem ad modort és úriemberséget.


30/F

2019. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
12! A "fullos p.csák" onnantól számítanak annak, vagy nem annak, ha leveszik az 1500 ftos cipőt. Lehet, hogy az alatt szép lábuk van, a nyúlott kínai ruhák alatt is lehet szép test. Mielőtt megszületünk, nem kérdezik meg a petesejtek, hogy mennyi pénze van a szülőknek, szegény emberek gyereke is lehet "fullos p.csa". Étti a lényeget??
2019. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
#14: A fullos p..csa nem attól fullos, hogy úgy született. Hidd el, ha ugyanazt a csajt eléd állítanám kinyúlt kínais pólóban, meg egy márkás felsőben, nem ugyanazt a benyomást tenné rád. Amúgy a fullos p...csa kifejezés nem annyira pozitív kifejezés, mivel csak a külsőségekre vonatkozik, ennek ellenére össze akarod mosni mással.
2019. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Kit érdekel, hogy az ország háromnegyede minimálbért keres? Attól az még ugyanúgy gáz, olyan dolog, amire az ember nem lehet büszke.


Most nem magamat hozom fel példának:


volt osztálytársam 30 alatt van, de már saját tulajonú lakást vett magának, nem hitelre, hanem összerakta rá a pénzt. Több százezret keres, pedig csak huszonéves.


Aki okos, élelmes, az tudja hogy kell pénzt csinálni (tisztességesen), ez meg olyan tulandonság, amit a nők értékelnek.


A minimálbéres pacákok meg, akik azzal megelégednek, mennek a levesbe

2019. júl. 26. 14:43
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okoz problémát ilyesmit megvenni (bár akinek iphoneja van, az már elásta magát a szememben). Viszont ilyen sekély emberren nincs szükségem. Jobban járnál, ha fizetőshöz mennél. Te az a tipikus kőbuta fuckboy vagy, akit minden magát valamire is tartó nő elkerül.
2019. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
17: Nekem nincs iphone-om, de én pl. elég sekélyesnek tartom azt, aki azért ír le valakit, mert egy bizonyos márkát preferál.
2019. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

12-es


Végre egy értelmes nő, aki megértette kérdést!


Igen, arról van szó pontosan amit elmondtál, köszönöm a választ.


Amúgy egy kérdés még:


Szerinted egy arany pecsétgyűrű férfias tud lenni? Gondolkodtam, hogy veszek egyet. Régen az ezüst nyaklánc volt divat a pasiknál, bár nekem az ezüst sose tetszett.

2019. júl. 26. 14:51
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szituációban el tudom képzelni, igen, de csak különleges alkalmakkor, öltöny mellé. Én nem rajongok férfiak esetében az ékszerekért, szerintem egy megfelelő karóra pont elég kiegészítő.
2019. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!