Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bikinis képet rakok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bikinis képet rakok ki facebookra, akkor az azt belájkoló pasiknak egyértelműen tetszem?

Figyelt kérdés
Ha kirakok egy képet, mondjuk a Balatonnál és nincs rajta semmi más csak én bikiniben, akkor azt aki betetszikeli, az egyértelműen azt akarja ezzel kifejezni, hogy bejövök neki?
2019. aug. 5. 23:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy gondolom hogy mielőbb meg akarod magad dugatni azért tettél ki ilyen képet. Szóval szabad préda vagy.
2019. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre igen, de ez csak annyit jelent, hogy megdugnának.
2019. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22%

"ő meg pont nem lájkolta be, pedig neki nagyon tetszettem."


Mert ő egy normális pasi es nem tetszik neki, hogy beálltal a magamutogató ribik sorába.

2019. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jó, azért egy nyaralós, strandon fürdőruhás képben nincs semmi fura, gyerekkoromban folyton kerülgettük a balatoni strandokon a majdnem nudistára vetkőzött német turistákat... Egy városi sétára nem fürdőruhában megyünk ki. Mondjuk ilyen fotók talán nem tartoznak annyira a nyilvánosságra, nekem kategóriákba vannak osztva az ismerősök, és nem mindenki láthat mindent, vannak olyan albumaim, amiket csak egy szűk kör láthat, és vannak publikusabbak.
2019. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Miért vagytok ilyen prudek? Ez a kép ez nem olyan nagy dolog
2019. aug. 6. 10:27
 16/25 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, hogy nem lájkolta. Én néha csak egy héttel később észre egy-egy képet, vagy hogy valaki megházasodott. Simán lehet, hogy nem is látta a képet.
2019. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Gondolom az a pasi akit hülyítettél azért nem lájkolta mert rájött hogy te is csak egy üres fejű liba vagy mint a többi mutogatós a közösségi médiában, akiknek a külsejükön kívül semmilyen értékük nincs.
2019. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

"Jó, azért egy nyaralós, strandon fürdőruhás képben nincs semmi fura"


Valóban. A családi fotóalbumban, de nem a neten, ahol látja a főnök, szomszéd, tanár, munkatárs, ügyfél. Röviden: gáz és proli.

Legalább a szelektív megosztás használnátok azon a szerencsétlen phaszbúkon.

2019. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nekik mindenki más is tetszeni fog bikiniben.
2019. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Legalább a szelektív megosztás használnátok azon a szerencsétlen phaszbúkon."


Látom, nem jutottál tovább az első mondaton, fuss neki még egyszer. :-)

2019. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!