Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bikinis képet rakok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bikinis képet rakok ki facebookra, akkor az azt belájkoló pasiknak egyértelműen tetszem?

Figyelt kérdés
Ha kirakok egy képet, mondjuk a Balatonnál és nincs rajta semmi más csak én bikiniben, akkor azt aki betetszikeli, az egyértelműen azt akarja ezzel kifejezni, hogy bejövök neki?
2019. aug. 5. 23:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%

ÉN azokról a nőkről akik facebookra meg instagramra bikinis meg félmeztelen képeket pakolgatnak fel, túlzottan nagyképűnek és magamutogatónak tartom.


Ha lájkolom akkor valóban csak amolyan megdugni érdemes....


Amúgy lehet látni, mikor a csaj bikiniben van de mellette áll a párja akkor kap 50 lájkot, ha egyedül van 150-et :)

2019. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
#20: látom, neked is csak a fészbúkon rejszolas marad.
2019. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
"#20: látom, neked is csak a fészbúkon rejszolas marad." - Ezt miből gondolod? :-D
2019. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%

Iiisteeneem..mi ez:DDDDD


Attól, hogy kitesz egy bikinis képet még NEM jelenti azt, hogy valaki könnyűvérű!! úristen. Mallorcán nyaraltam a nyáron, majd felöltözök tán 40fokba a tengerparton és úgy fotózkodok le, nem bikinibe mert úristen nehogy már azt gondolják, hogy könnyűvérű vagyok. Az, hogy egyszer felteszel egy ilyen képet nincs belőle Semmi, de ha pl csak ilyen képeid vannak, meg csak mellkidobós na akkor az tényleg gáz.

2019. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Na végre valakI:D
2019. aug. 7. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!