Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak olyan foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan foglalkozású férfiak, akikkel a legtöbb átlag nő, aki gondol a j9vőjére, nem szívesen randizik vagy tervez tovább akkor sem, ha van vonzalom (mert nem családfenntartó a férfi)?

Figyelt kérdés
és most itt neki a közmunkásokra gondoljunk, hanem átlag férfiakra.
2019. aug. 14. 23:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%

"a te szavaiddal elve, ha nem képes rá, ne szüljön gyereket."


Ezt hol írtam?

2019. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván mivel a gyerekemnek a legjobbat akarom, csak olyannal tervezek családot, akinek normális fizetése van(Magyarországon ezt mondjuk minimum nettó 350-re saccolnám, egy gyerek esetén, de inkább több), nem dolgozik éjt-nappallá téve, nem dolgozik több műszakban, nem utazgat állandóan, persze évente néhány üzleti út meg ilyenek belefér, de ne legyen sokat távol. És nekem hiába lesz akár többmilliós megtakarításom is, gyerek mellett azt is simán el lehet költeni 1-2 év alatt. A GYED-et bedobom a közösbe(ami szintén nem kevés), de a megtakarításom az enyém, nem azt fogjuk felélni, hogy aztán mire a gyerek 3 éves lesz, nekem egy petákom se legyen és teljesen kiszolgáltatott legyek. Hülye nem vagyok :D A csóró pasikat meghagyom a buta nőknek.
2019. aug. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt van az a munka. Nálam pl. kamionos szóba se jöhet. Sosincs otthon, legfeljebb hétvégente. Ezzel az erővel lehetnék egyedülálló anya. Pedig ők átlag felett keresnek.

Másrészt lehetek én kis igényű, meg dolgozhatok szorgalmasan. De ez kéz dolgon nem változtat.

1. A nő esik ki a munkából, ha veszélyeztetett terhes lesz, a nő szül, a nő szoptat.

2. A szàmlákat be kell fizetni.

Normàlis esetben az apa is mindenből a legjobbat akarja a gyerekènek. Ez pedig az, hogy az anyja otthon van vele az első 2-3 évben és minden figyelme az övè. Nem az, hogy szülés után 6 héttel rohan dolgozni, hol ezzel hol azzal a bébiszitterrel van, és tàpszert kap, bárki etethesse. Fel lehet nőni így is. Csak én ilyen életre nem szülök gyereket.

Ahogy arra se, hogy fillérezünk, hogy 20 vagy 30 deka tescós párizsit vegyek. Na nem!


Meg egy icipici, jelentéktelen apróság: azt ugye tudjátok, hogy nem 3 èvig kell egy gyerekről gondoskodni? Na már most vagy elmegy anyuka Lidl pènztárosnak, és jól keres (?). Vagy olyan munkát vállal, ahol el tudja vinni a kicsit oviba, délután elhozza, estig vele van, és otthon tud maradni, ha beteg a gyerek. Az utóbbi (6 órás, 4 órás) munkák meg nem arról híresek, hogy jól fizet. Még az orrod alá is dörgölik, hogy örülj, hogy találtál gyerekbarát munkát, százan állnak sorba a helyedért.

2019. aug. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

#13


Azért túlzásba sem kell esni, 8 órás munka után is tudsz lenni bőven eleget a gyerekkel, ha 16:00-kor végzel. De persze lényegesen megkönnyíti a család életét, ha csak részmunkaidőben vagy - több idő jut a háztartásra, a gyerekre, meg magadra is, merthogyhát nehogy elhagyd magad a gyerek után és apuka lelépjen valami 20 évessel :D

2019. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%

#8 azt várja, hogy majd a férfi keressen annyit, hogy 3 ember eltartson... Ez egyszerűen csak pofátlanság és nem korrekt.


És az korrekt, hogy nekem kell terhesnek lenni, szülni meg szoptatni? Nem, de ez van. Mellette legyen karrierem, keressek pénzt és persze a háztartást is vezessem? Na menj már a jó édes anyukádba :D Az az egyetlen dolgod apaként, hogy pénzt keress(na meg te is kivedd a részed a gyereknevelésből), akkor legalább azt csináld már jól. Vagy annyira szerencsétlen vagy, hogy ennyit sem tudsz nyújtani?

2019. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
13%

Huhh, azért van itt pár igen érdekesen gondolkodó nő.


"Az az egyetlen dolgod apaként, hogy pénzt keress(na meg te is kivedd a részed a gyereknevelésből), akkor legalább azt csináld már jól."

A másik meg azt mondja, a férfi keressen legalább 350 nettót, de ne túlórázzon ám, mert a gyerekkel is kell lenni.


Szóval a férfitól kell sperma, pénz meg a segítség a házimunkában.


Azért engem még mindig meg tud lepni, hogy a nőknek mennyire nincs igényük az egyenjogúságra és az egyenlőségre.


OK kihordani és szoptatni nem tudja a gyereket a férfi, de minden mást igen. Ilyeténképpen szerintem alap, hogy egyrészt nem vetem a férjem szemére, hogy ezek a feladatok rám maradnak, másrészt alap az is, hogy minden egyebet felezünk. Nem azonnal, de relatív hamar visszamentem dolgozni, így a gyerek mindenkettőnkkel egyformán sok minőségi időt tud tölteni, senkinek nem kell kettő helyett dolgoznia.


Szerintem a gyerekre való felkészülés (anyagiakban) is közös feladat. A fenti nők csak bele akarnak ülni a készbe, eszükbe se jut, hogy együtt könnyebb lenne.


Amúgy az összegekkel is alaposan el vannak tévedve. Egy férfi keressen legalább 350 nettót, de előtte írják, hogy a nő is hazahozza a gyedet, és "az sem kevés". De bakker, az marhakevés, a legmagasabb összege is 150 ezer.


És egyébként ha foglalkozás alapján kell szelektálni, akkor a férfitanárok és ápolók örökre egyedül maradnak és utód nélkül haljanak meg? Ne vicceljünk már.

2019. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%

“Nyilván mivel a gyerekemnek a legjobbat akarom, csak olyannal tervezek családot, akinek normális fizetése van(Magyarországon ezt mondjuk minimum nettó 350-re saccolnám, egy gyerek esetén, de inkább több)”



Teljesen egyet értek veled!


Mivel én is a legjobbat akarom a gyerekeknek, ezért elvárom, hogy mikor a nő dolgozik (GYES előtt, és pár évvel a Bana születése után) ő is betegség annyit a családi kasszába, amennyi szükséges.


Mennyit is mondtàl? Nettó 350? Szóval ugye te megkeresel ennyit. Az összeget, mint elvárást te mondtad, így gondolom nem probléma neked sem.



Én mondjuk megkeresem ennek a dupláját is, de boldog lennék, ha csak egy olyan nővel találkoznék, aki csak az általad emlegetett 350-et hazahozza, dd általában ezek az anyagi dolgok csak sz elvárásokban jelennek meg

2019. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

“Azért engem még mindig meg tud lepni, hogy a nőknek mennyire nincs igényük az egyenjogúságra és az egyenlőségre.”


Ebben tévedsz!


Akarnak ők egyenjogúságot, de úgy, hogy csak azokon a területeken valósuljon meg, ahol nekik előnyös.

A nők is szólhassanak bele s társadalmi dolgokba, legyenek egyenlő fizetések, ne legyen nemi diszkrimináció, a férfi is vállaljon szerepet a házimunkában, gyermek nevelésben.


Ezekkel egyébként én férfiként maximálisan egyetértek, és támogatom.



Másrészt viszont a férfi fizet a randin, csak mert ő a férfi. (Viszont kikérnek maguknak minden “csak mert te vagy a nő kezdetű mondatot). Takaritani a férfi is tud, az nem női szerep, randim fizetni csak a férfi tud, mert... miért is?


De ugyanez igaz arra, hogy a férfinek legyen lakása, kocsija, teremtse meg 3-4 emberre az anyagiakat.



Megpróbálják az elmúlt 200 évből kiválogatni a nekik előnyös részeket, és egyenjogúság címen csak az előnytelentől szabadulni.


Érdekes amúgy, hogy a legnagyobb valódi egyenjogúság (munkahelyeken, fizetésekben, politikában, etc) azokban az északi országokban van, ahol az egyenjogúság nem csak a hátrányok megszűnéséről szólt, de az előnyök is eltűntek


Az egyenjogúság ugyanis nőre, férfire egyaránt vonatkozik, a csak az előnyökre vágyó nők nem egyenjogúságot akarnak, hanem a dolgok megfordítását

2019. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint megint ott tartunk, hogy a gyereknevelés nem munka. Elvégre amiért nem fizetnek 350 ezret, csak 150 az abszolút plafon, az xart se ér.

De ha kell egy bébiszitter, aki a gyerekre vigyáz (és semmit nem csinál ezen kívül!), az elkér óránként 2000-t. Miközben a tesco pénztáros órabére mennyi is...? Ja, hogy nem keres annyit, hogy a bébiszittert kifizesse.

Nem is tudom...esetleg beszéljetek a bébiszitterrel, hogy a gyerekkel otthon lenni nem munka, és megkapja a kemény 25 ezret havonta, mert ennyi a gyes, ami erre alanyi jogon jár. Pont, mint anyakènt.

2019. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Most már csak az a nagy kérdés, hogy ha az apának nincs olyan piacképes diplomája vagy szakmája, amivel napi 8 órával nettó 3-350 et hazavisz, mint leírtátok (igen, nem minden pasi mérnök, it-s, közgazdaságis, stb)akkor az ezek szerint hulladék. Nincs gond ezzel, minden nőnek vannak igényei, de lehet hogy ezt 10 ből 9 pasi nem tudja megugrani. Ha pedig te nem vagy min 10 per 9 es nő külsőre, akkor nem biztos hogy ez a napi 8 órás és nettó 300+-os pasi be fog találni nálad.
2019. aug. 15. 08:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!