Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak olyan foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan foglalkozású férfiak, akikkel a legtöbb átlag nő, aki gondol a j9vőjére, nem szívesen randizik vagy tervez tovább akkor sem, ha van vonzalom (mert nem családfenntartó a férfi)?

Figyelt kérdés
és most itt neki a közmunkásokra gondoljunk, hanem átlag férfiakra.
2019. aug. 14. 23:36
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Én voltam 2 éve tanár. 175 t kerestem, plusz 27 ezer osztályfonoki pénz, az már magyar átlagber 200 ezer, ami videken normális ber. Plusz utravalo, 3 gyerek után 21 ezer havonta (egyosszegben jon meg, de nem lényeg az). Ez 220 ezer, ami a keleti videken elég jo penz.
2019. aug. 15. 09:51
 32/36 A kérdező kommentje:
Plusz ha otthon elsz, ebbol havi 150 et felreraksz, akkor jobb vagy, mint a legtöbb netto 300 ezres, de alberletlen elő ember, akik max 80-100 at tudnak felretenni jo esetben.
2019. aug. 15. 09:53
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Na, én ebből csak az alap bért kapom, illetve egy gyerekem van. Az utazást nem fizetik mert Budapesten tanítok, osztályfőnök meg nem lehetek, mert gyógypedagógiai iskolában tanítok szaktárgyat, de nem vagyok gyógypedagógus. Előtte normál iskolában meg azért nem voltam, mert egyszakos nyelvtanárként csak az osztály felét tanítottam volna, így én mint osztályfőnök csak talonban voltam tartva, de sosem lettem az. Azt viszont nem tudtam, hogy az ofő pótlék ilyen magas, régen én nettó 10 körüli értéket hallottam. Mondjuk annak már sok éve, örülök, hogy emelték.


Kérdező, nekem csak olyan munkák nem jönnek be, mint temetkezési vállalkozó, hentes, kamionos, segédmunkás, mekis. Intellektuális téren vannak elvárásaim, nem anyagi téren.

2019. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

“Azért írom azt hogy keresnének, mert a fizetési igény megjelölése még mindig gond: egy nő nem mondhat olyan magasat mint egy férfi mert akkor inkább a férfit választják“


Multinál dolgozom. Szigorú szabályok vannak a fizetésekre és a nemi megkülönböztetésre. Egy-egy kategórián belül maximum pár tízezer forint eltérés van, nem hiszem, hogy a hölgyek azért nem tudnak lakást venni, mert 450 helyett 430-at keresnek, nagyobb difi meg azonos posztok között nincs.


Évente van külföldről audit, hogy ezeket a szabályokat tartjuk e.


És ezzel együtt kevesebb hölgy épít gyerek nélkül 35 éves korára egzisztenciát, mint férfi. Igaz, többségük megfog valami jó partit, így ez nem is tűnik szükségesnek.


Aki meg nem, az nyafog, hogy sehol egy normális férfi, normális lakással, kocsival, és a mamahotelből kiabál a mamahoteles pasikra

2019. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
83%
34: ez a multiknál tényleg így van, de elég sok ember dolgozik kkvknál, ott talibeszarják ezt.
2019. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, minden női ismerősömnek, beleértve engem is, van lakásunk, egizsztenciánk. Én külföldön éltem és dolgoztam évekig, de a barátnőim itthon szerezték ezt meg. Férfiak között kevesebb ilyet látok, ahogyan több mamahotelest is. Úgyhogy javaslom, ne az egyéni tapasztalatokból vonjunk le következtetést se te, se én, mert az, mint látod, egyoldalú. Azon kívül azt sem látod hogy ha annak a nőnek nincs lakása, ki tud-e csapni az asztalra x millió forint saját részt amikor a párjával közösen akarnak lakást venni. Akkorát ami már egy egész családnak megfelel. Én nem nézem le az otthon lakó férfiakat és nőket önmagában emiatt. Ilyen is van és olyan is.
2019. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!