Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

Mik az eddigi tapasztalataitok?

(Kört és nemet irjatok)



2019. szept. 17. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a tinder?
2019. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

"Lélekvesztő,

ez egy érzés, amitől már sosem szabadulsz.

Lélekvesztő,

ez egy hely a testben, ahol minden elpusztul."

2019. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég örülök hogy nem csak én vontam le ezeket a következtetéseket mint amiket előbb írtak :D


Amúgy a Tinder tényleg egy f*s. Egy normális randit is kb alig lehet összehozni. Még a nálam kategóriákkal rosszabb csajokkal is. Rengeteg idő és energia a semmire.


Borzalmasak a nők ilyen helyeken. Többsége csak ego boostra használja és szinte alig van aki válaszol. Meg non stop szórakoztatni kell őket ami egy idő után nagyon fárasztó.


Abszolút nem éri meg kivéve ha top pasi vagy. De egy átalag vagy átlag alattinak szinte semmi esélye. Minimum 80%-a a pasiknak így kuka.


Más módot kell találni az ismerkedésre.

2020. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
76%

Jézus. Mindenkinek csak ilyen rossz tapasztalatai vannak? Élőben is hasonlóan rossz a helyzet nálatok?


Én egy átlagos egyetemista lány vagyok. Volt jó pár randim tinderről. Így kicsit könnyebb az ismerkedés. Az egymásnak kölcsönösen tetsző emberek húzzák jobbra egymást és jutnak el a randiig. Azért ez nem olyan szörnyű. Jelentősen megkönnyíti az ismerkedést és olyan emberekkel találkozhatsz általa, akikkel amúgy élőben nem találkoztam volna. Én nem panaszkodom. Mindegyik randipartnerem kedves volt, helyes és okos, rövidebb kapcsolatom is volt tinderről (1éves). És emellett élőben is nyitott vagyok az ismerkedésre, ha az alkalom úgy hozza, szóval ez sem veszett el. Persze vannak fent fura emberek, vannak akik csak szexpartnert keresnek, de általában ezt el is mondják. Nekem összességében nimcsenek rossz élményeim a tinderrel és sok kortársam véleménye is hasonló, mint az enyém. (Bocsi az elgépelésekért)

2020. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Kedves utolsó azt elhisszük hogy egy nő jól el tud lenni a Tinderen. De egy pasinak már egészen más a helyzete....
2020. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Végigolvasva a kommenteket nem lepődtem meg. :) Én azért annyira árnyalnám a dolgot, hogy szerintem sokan összemossák a felhasználási módot (és magát a felhasználókat!) az app működésével. Tény, hogy sokan szexpartnert keresnek... Tény, hogy sok a nárci/önigazolós/egofényező emberke. De ezért az app a hibás? :)


Miért nem utáljuk a kést, hisz azzal is már hány életet oltottak ki, hány ember sérült meg? Én inkább használom arra amire való, kenyérszelésre pl. Ahogy ezt az appot is! Félre ne értsétek, semmilyen szinten nem vagyok érdekelt ebben (nem fizet érte senki), de fröcsögni a rossz élményeitek miatt, szerintem felesleges.


Egy hölgy volt akitől elég hamar elköszöntem, mert eléggé needy volt és kicsit ijesztő egy nap után, de lehet szerencsém volt és sikerült számomra normálisakat kifognom. :) Nem, nem tartozom külsőre a felső 20%-ba... Sőőőt, maximum középszint. Nekem vidám és pozitív hangvételű volt mindég is az adatlapom (más társkeresőkön is!) és olyan képeim voltak fent amik a digitális papírra vetett bötüket alátámasszák... Legalábbis igyekeztem olyan képet mutatni magamról ami a valós énemet tükrözi, amennyiben abban a maximum X karakterben lehetséges, természetesen. :)


Szóval az app kiváló szerintem. Egy baromi jó lehetőség, főleg azoknak akik kicsit olyan helyzetben vannak mint én, hogy földrajzilag kiesnek a vérkeringésből. Üdülőövezetben lakom, de itt ugye nagy a fluktuáció szezonban, illetve azon kívül eléggé Walking Dead a feeling. 😅 (Akik meg itt laknak állandó jelleggel, azok meg családok 99%) Kalandoknak nem vagyok a híve.



Csajoknak tudom, hogy eléggé nehéz, mert akikkel taliztam ők is meséltek érdekes sztorikat, de azokat gyorsan skippelni kell és továbblépni.


Sok szerencsét mindenkinek! :)

(Én most társkereső detoxon vagyok, nem... Nem a nők miatt, hanem magam miatt :D )

2020. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%

én vagy 2x voltam regisztrálva fél év különbséggel.

Normálisan nézek ki,nem vagyok beképzelt, hisztis lány, rendes férfit kerestem,még ha csak beszélgetés lett is belőle.

Tapasztalatok:

ha mondjuk volt 50 matchem, abból 35 nem írt rám, a maradék 15 írt, de már ha válaszoltam, eltűnt belőle 10,kb 5 alkalmas volt beszélgetésre, ebből kettő feladta 4-5 nap után, a maradék 3-mal talán tudtam valamit kezdeni.

Badoo-t kicsit jobban szerettem, ott ismertem meg a jelenlegi barátomat.

Tinder,az én szemszögemből:

-általában szexpartnert keresnek

-komolytalanok, írástudatlanok fóruma

-90%-ban nincs róluk egy normális kép, csak feszítős, napszemüveges, kocsi mellett pózolós, ivós,stb. a hideg kiráz ettől...

-nem ír vissza, bunkó, arrogáns, nyomulós a legtöbb

azt mondom,van egy pár ,mondjuk arányosítva 20-ból 3 ,akivel lehet értelmesen beszélgetni,komolyan lehet őket venni. A többi egy idióta. Nőknél is biztos megvan ez az arány, de arról nem tudok nyilatkozni.

2020. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként ha benne vagy a felső 20%-ban kinézetre és relatíve intelligens is vagy, akkor van esély. De már átlagos kinézettel se sok.
2020. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

#16 nem unjátok még ezt a kés példát?


Konyhakés, vajazókés, hámozókés -> főzéshez, étkezéshez


Dobókés, rugós bicska, pillangókés -> emberöléshez.


Na, a tinder a második. Ezért szar.

2020. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

sima jobbrahuzogatással nem érsz el semmit. TÉNYLEG ezerből 1 match lehet így!!!!


Gyakorlatilag pasiként a superlike-ből élsz. De mi pasik is hibásak vagyunk, mert minden sz..rt jobbra húzunk, aztán csoda, hogy a nőknek meg se kell mozdulniuk?

A super like előtt, az "őstinder"-nek volt értelme, mert akkor a nőnek is kellett dolgoznia. Most nemis kell semmit sem csinálnia, este leteszi a telót, reggelre bejönnek a super like-ok.


A koncepció nem rossz! Csak ahogy használjuk. Tényleg az van, hogy átlagos pasiként hiába meríted ki a napi 100-as like-ot. Volt, hogy fizettem, napi 5 superlike mindig elment - ÉS SENKI SEM FOGADTA EL! Egyszerűen senki sem adja vissza!


Akkor mit lehet csodálkozni, hogy a pasik titeket megkeresnek facebook-on onnét?

2020. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!