Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

Mik az eddigi tapasztalataitok?

(Kört és nemet irjatok)



2019. szept. 17. 22:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ott találtunk barátnőmmel egymásra és nagyon boldogok vagyunk :)

VISZONT rengeteg flegma, magáról sokat képzelő csaj van fent, meg olyanok akik csak szórakozásból, unaloműzésből vannak fent.

Kb 1 év fentlét után találtunk egymásra, de nagyon szerencsésnek érzem magam

2020. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

21: Le a kalappal, hogy 1 évig kitartottál! 🖖😊


Sok-sok 'bódottá! :)

2020. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Húha... Én most nem leszek népszerű. Amit én látok magam körül:

1. Kolléganőm (100+ kg), kb. 6 éve ott ismerte meg a párját (szintén 100+ kg), ma már házasok.

2. Kollégám két éve ott ismerte meg a párját, éppen babát várnak. Eleinte titkolta hol ismerkedtek meg, aztán egyszer szóbakerült a tinder és ahogy megnyíltak az emberek, hogy ők is ott ismerkedtek meg, meg ők is, úgy beismerte, hogy igazából ők is. :D

3. A legjobb barátnőm 1,5 éve ott ismerte meg a párját. Ő mondjuk megszívta, mert a lokációt nem szűkítette és így távkapcsolatba keveredett. Egyelőre egyikük sem hajlandó feladni az életet...

4. A saját példám. Közel 6 éve ismerkedtem meg Tinderen a férjemmel. Hozzámentem, éppen mindennapos kismama vagyok. Sosem titkoltuk hogy ismerkedtünk meg, még az esküvői beszédünkbe is beleszőttük. Meglepő, de a ceremóniamester azt mondta elképzelni nem tudjuk mekkora tinder esküvő bumm van mostanában, nincs benne semmi meglepő. "Felnőtt" az első "generáció" 3-4 évvel az app piacra dobása után, akik tömegesen elkezdtek megesküdni akkortájt. :)


Ennek ellenére egy hatalmas húspiac, nekem lélekörlő volt. Sokféle tapasztalatom volt onnan. Zömében nem pozitív, inkább csalódás. A férjem az utolsók között volt, akikkel még beszéltem. Ő volt az, akinek az első üzenete után azt mondtam, hogy "jó figyu, jelölj be facebookon, beszéljünk ott, én letöröltem ezt a sz*rt". :D Letöröltem, vele pedig 2 nappal később randiztunk is először.

Amit megtanultam ott az az, hogy az első mondatokban tisztázni kell ki mit vár attól a helytől, beszélgetéstől és minél hamarabb találkozni kell azzal, aki szimli, hogy ne éljen álomvilágban az ember túl sokáig. Az a hetekig fújt lufi marha gyorsan képes kipukkanni, ha élőben a legkevésbé sem érzem vonzónak a másik felet.

2022. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Atlag ferfi vagyok, teljesen pozitiv a tapasztalatom vele. Igen, a matchek 90%-aval semmi nem jon ossze, igen volt par fajo ghostolas de lett onnan baratsag, szakmai kapcsolat, szex es komoly kapcsolat is lehetett volna csak egyik lany se gyozott meg annyira. Ha nem veszed veresen komolyan a dolgot akkor teljesen jo lehetoseg.


26/F

2022. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!