Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Randizás

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Randizás

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy bulihelyen ahova egy baráti társasággal mentem, majdnem mindenkivel akkor találkoztam először. Az egyik lánnyal nagyon sokat táncoltunk, beszélgettünk is valamennyit, meghívtam néhány italra és elég közel kerültünk egymáshoz (nagyjából józanok voltunk szóval ez nem a pia hatása volt! ) Azt mondta tényleg jobban meg akar ismerni és én is őt mert eddig nagyon szimpatikus és őszintén tetszik nekem. Mi legyen tovább? Jó randit szeretnék és tényleg le akarom venni a lábáról, szeretnék valami komolyat is, mert ha nem tetszett volna akkor bele sem megyek és meg sem csókolom! Szóval nem vagyok egy olyan ember és nem szoktam ugrálni a nők között. Valami jó folytatást akarok, ehhez kérnék segítséget, tanácsot! 19/F (én) és 19/L

2019. okt. 23. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a száma vagy bejelöltétek egymást valahol? Ma már küldhetsz 1-2 üzenetet, hogy mutasd komolyan gondoltad (pl. hogy jól érezted magad tegnap). Aztán el is hívhatod egy randira, pl. beülni kávézni egyet valahol vagy sétálni, parkba menni, mert most még elég szép idő van. Innentől nem nagyon kell üzengetni, csak annyit amennyi jól esik, de foglalkozz ugyanúgy a dolgaiddal. Majd beszéltek a randin. Lényeg hogy legyen lehetőségeket sokat beszélgetni, megismerni egymást, ahol nyugodt és viszonylag csendes környezet van.
2019. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen bejelöltük egymást és ma már egy kicsit beszélgettünk.
2019. okt. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!