Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 6. randin lefeküdni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 6. randin lefeküdni valakivel ribis dolognak számít?

Figyelt kérdés

Pár hét netes beszélgetés után találkoztunk először,csók a 2.randin volt. Figyelmes,meg jól elvagyunk mindig,randik között mondta hogy hiányzom (ő is nekem),egész sokféle programot csináltunk eddig. Ma átmegyek hozzá,amúgy teljesen magától írta,hogyha korainak találom akkor nem baj neki sem ha nem történik semmi olyan még:D Kedvem nagyon is lenne hozzá,jövő héten bemutat pár haverjának is,nem beszélget más lányokkal, szóval nincs az hogy nem tud rólunk senki. De nincs kimondva hogy na akkor együtt vagyunk.Nem tudom ő minek veszi ezt.

Ha ma hagyom hogy megtörténjen a szex,szerintetek utána lehet nem fog komolyan venni? Nektek mennyi idő után történt meg? Volt már komoly kapcsolatom de ott valahogy mindig hosszabb idő után történt ez meg.

24/l

Légyszi normális válaszokat írjatok:(



2019. nov. 24. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Igen.

Szerintem ha egy nő nem vár hónapokat, mondjuk 3,akkor az elég gáz és könnyen kapható.

Ha szűz, akkor meg kb 1 év.

2019. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Úristen első, te melyik zárdából szöktél? :D
2019. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ugye az megvan, hogy nem csak te fekszel le vele, hanem ő is veled? Csak annyira vagy ribis, amennyire ő is.
2019. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen :D De ne tudom mikor szamít túl korainak.
2019. nov. 24. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
24 eves vagy??:O
2019. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyit akar, tök mindegy, mikor fekszel le vele. Amúgy, nem véletlen hívott át, ő már dugna.
2019. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Én átlagosan az első-második randin feküdtem le az összes pasival, akivel valaha dolgom volt. Szüzességem elvesztését is beleértve. És nem, nem volt olyan, aki emiatt kevésbé vett volna komolyan- aki nem vett komolyan, az a hatodik, hetedik, de még a huszadik vagy százhuszadik randin is ugyanúgy nem vett volna komolyan, hiába tartogattam magam. A férjem kb három napja ismertem, a második találkozásunkon feküdtem le vele, és lám, valahogy mégis feleségül vett és velem tervezi az életét. Ez ettől teljesen független. Felnőtt emberek vagytok, a szex a kapcsolat és az élet természetes része, nem azon múlik, hogy ki mennyit váratja a másikat. Ha úgy érzed, neked eljött az ideje, akkor vesztenivalód nincs. Ha eddig komolyan vett, csak azért nem fogja elveszteni az érdeklődését, mert most lefekszel vele. Ha meg mégis, akkor jobb is, hogy nem áldozol rá több időt az életedből, most nem azért.
2019. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem a randik szamatol szoktam (volt) nezni hanem az eltelt idotol. Lehet intenziven 2 het alatt is lenyomni 6randit, az megiscsak 2hetes ismeretseg. Nalam ez a hatar 1,5-2 honap, kinel mennyi, en fontosnak tartom h a erzelmileg is kotodjunk egymashoz, ahhoz meg tobb kell mint 2-3het, plusz ez arra is eleg ido h aki csak szexet akar, az lekopjon.
2019. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Ribis, durván. Ember, nem is ismered, csak netrol. Szóval az vagy.
2019. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Hmmm.... nő vagyok, de ha egy férfi a hatodik randin nem akar leteperni, akkor onnantól én nem igazán tudom férfinak tekinteni. Egy olyan férfi volt az életemben, aki húzta-halasztotta jó sokáig, akkor azt hittem, azért mert tisztel... de a valóság az volt, hogy nagyon minimális igénye volt a szexre, és hosszú távon teljesen meg is szűnt a kapcsolatban mindenféle intimitás, csak "elvoltunk egymás mellett", amíg véget nem vetettem a dolognak. Ha egy pasinak bejövök, akkor igenis felizgul a közelemben, már az első randin is. Lehet, hogy fut még egy-két tiszteletkört, de azért közben (jó esetben) feszül a nadrágja rendesen. És ha megvan a kémia, akkor én sem bírok magammal sokáig. Aszexuális kapcsolatra nem vágyom, szóval igenis teperjen le a 2., 3., max. 4. randin - simán lehet belőle hosszú párkapcsolat. Nem tizenévesek vagyunk...
2019. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!