Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 6. randin lefeküdni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 6. randin lefeküdni valakivel ribis dolognak számít?

Figyelt kérdés

Pár hét netes beszélgetés után találkoztunk először,csók a 2.randin volt. Figyelmes,meg jól elvagyunk mindig,randik között mondta hogy hiányzom (ő is nekem),egész sokféle programot csináltunk eddig. Ma átmegyek hozzá,amúgy teljesen magától írta,hogyha korainak találom akkor nem baj neki sem ha nem történik semmi olyan még:D Kedvem nagyon is lenne hozzá,jövő héten bemutat pár haverjának is,nem beszélget más lányokkal, szóval nincs az hogy nem tud rólunk senki. De nincs kimondva hogy na akkor együtt vagyunk.Nem tudom ő minek veszi ezt.

Ha ma hagyom hogy megtörténjen a szex,szerintetek utána lehet nem fog komolyan venni? Nektek mennyi idő után történt meg? Volt már komoly kapcsolatom de ott valahogy mindig hosszabb idő után történt ez meg.

24/l

Légyszi normális válaszokat írjatok:(



2019. nov. 24. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

"Ember, nem is ismered, csak netrol. "


9-es, ezt honnan veszed?

Randiznak, találkoznak, csók is volt a randikon.

2019. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Sokaknak ezen az oldalon egyáltalán nem megy a szövegértés, nem kell meglepődni... :D


Kérdező, egyáltalán nem ribis. Nem is értem honnan veszel ekkora marhaságot... :D

2019. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ti tiszta hülyék vagytok. Előbb szex, aztán kapcsolat, nem fordítva. Én azon az elven vagyok, hogy ha megvan a kémia, akár az első találkozásnál mehet, hiszen minél hamarabb derüljön ki, ha nem passzolunk szexuálisan.
2019. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!