Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mikor hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor hívjam el randira az egyetemi oktatóm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy 24 éves vagyok, az illető tanársegéd ha jól tudom 35 (tehát nem nagy a különbség) és nem szerelmet vallani akarok neki, csak meghívni egy italra, mert eléggé bejön. Csak ebben a félévben volt vele óránk és ahogy elnézem a tantervet, már nem is lesz több tárgyunk nála, tehát már nem lesz a tanárom ezentúl. Egyértelműen látom, hogy tetszem neki, de nyilván nem lépett még. Az a problémám, hogy itt a vizsgaidőszak és így szerintem furcsán venné ki magát a dolog, hogy pont a vizsgák előtt hívom el, így nem olyan, mintha csak pluszpontokért csinálnám? Vizsgák után meg már félek, hogy nem találkozunk, mert nagy épületekről van szó, sosem láttam még az óránkon kívül. Nem tudom később lenne e lehetőségem. Úgyhogy nem tudom mi lenne a megoldás. Ciki lenne így vizsgák előtt? Nem bánom ha nemet mond amúgy, de ha meg igent, akkor kár lenne elszalasztani.
2019. nov. 26. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgák előtt tapintatlanság lenne randira hívnod. Azok után is meg tudod őt találni, csak akarni kell. Nincs ezen a téren lehetetlen.

Ffi.

2019. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy teljesen egyértelmű lenne a megoldás (hívjam el vizsgák után) és így is cselekednék, ha nem róla lenne szó, de ezt az embert egyszerűen képtelenség megtalálni, sosincs bent a “helyén”, meg sehol kb, az óráira is 30-40 perces késésekkel szokott járni (ha éppen bejár). Úgyhogy ezért aggodalmaskodom, hogy ha nem lesz több óránk, akkor nem lesz lehetőségem.
2019. nov. 26. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van valahol a tanszéken elérhetősége vagy megadta biztos óra elején...
2019. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy irodai telenfonszám (ahol ugye nincs bent), meg egy hivatalos e-mail cím. E-mailben nem illik ilyesmit írni, meg úgy elég személytelen lenne. 😕
2019. nov. 26. 17:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogyan kéne mondanom, hogy ne tűnjek komplett idiótának? Sose hívtam még pasit randira, eddig ők találtak meg engem. Aaaj, de hülye helyzet😃
2019. nov. 26. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Írsz neki, hogy szeretnél vele valamivel kapcsolatban konzultálni... Ne legyél már ennyire életképtelen.
2019. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg ha annyira tetszel neki, akkor majd ő elhív. Most nem csak azért írom ezt, mert ő a férfi, hanem azért is, mert az ő munkahelye és mivel még tanít (vagy vizsgáztat, jegyet kapsz tőle), ő neki abból baja is lehet, ha elmegy egy diákjával randizni. Akkor is ha te kezdeményezel. Ha most hívnád, az is lehet, hogy elvből elutasítana.

Ha mindenáron kezdeményezni akarsz, akkor várd meg, amikor már nem fog tőle függni semmilyen jegyed és akkor esetleg. De én arra is azt mondom, hogy ha akkor sem lép, akkor meg sem éri fáradnod.


Szerintem amúgy a 9 év sok, és azt tudod, hogy nincs kapcsolatban, nincs gyereke?

Azt miből szűröd le, hogy tetszel neki? Ha szoktatok beszélgetni, akkor könnyű dolgod van témát felhozni és így találkozást kezdeményezni valami ürüggyel (vizsgák után). Ha nem tudsz kitalálni valamit, amivel kapcsolatban maradnátok, az nekem azt jelenti, hogy nem sokat beszélgetettek még privátban, ez esetben milyen jeleket ad, amikből azt a következtetést vonod le, hogy tetszel neki?

Nem téged akarlak hibáztatni, de tudom, hogy ilyenkor hajlamosak vagyunk mindenbe bebeszélni mindent, szóval ha arról van szó, hogy néz, finoman flörtöl, segítőkész stb, ezeket szerintem nem kell komolyan venni, főleg nem egy oktató esetében, aki egy nap valószínűleg több tucat csinos fiatal lánnyal találkozik.


22/L

2019. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem mire célzol, utolsó, de 100%, hogy nem csak bebeszélem magamnak. Sőt, nekem akkor akadt meg csak rajta a szemem, amikor láttam rajta, hogy tetszem neki, előtte meg sem fordult a fejemben.

Beszélgettünk néhányszor, feleség/gyerek tuti nincs, szerintem barátnő se. A korkülönbség meg kb semmi számomra, 25 évvel idősebbel is voltam már, szóval nem akadály. De again: nem életre szóló párt keresek, csak randit, aztán ami alakul😁

2019. nov. 26. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokkot kaptam a kérdéseden, kb. én ugyanebben a helyzetben vagyok, és a kor is hasonló.

Csak az én tanárom német anyanyelvű, és németül tud csak, így én nehezebb helyzetben vagyok. Meg engem nem tanított soha, így nem ismer, de tudom, hogy bejövök neki.

Szólj majd, ha lett valami belőle. Én utolsó héten tervezem elhívni, mert nem vizsgázom nála.

2019. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Írsz neki egy mailt, kérsz egy fogadóórát. Vagy konzultációt vagy valami.

Vizsgák után. Előtte fura lenne.

(Amúgy az egyik válaszolónak hogy jött ki a 9 év ha a kérdező 24 a pasas meg 35? :D)

Esetleg megpróbálod megnézni a honlapon hogy milyen órákat tart és hol, odamenni az egyik órája után es ott leszólítani.

2019. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!