Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mikor hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor hívjam el randira az egyetemi oktatóm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy 24 éves vagyok, az illető tanársegéd ha jól tudom 35 (tehát nem nagy a különbség) és nem szerelmet vallani akarok neki, csak meghívni egy italra, mert eléggé bejön. Csak ebben a félévben volt vele óránk és ahogy elnézem a tantervet, már nem is lesz több tárgyunk nála, tehát már nem lesz a tanárom ezentúl. Egyértelműen látom, hogy tetszem neki, de nyilván nem lépett még. Az a problémám, hogy itt a vizsgaidőszak és így szerintem furcsán venné ki magát a dolog, hogy pont a vizsgák előtt hívom el, így nem olyan, mintha csak pluszpontokért csinálnám? Vizsgák után meg már félek, hogy nem találkozunk, mert nagy épületekről van szó, sosem láttam még az óránkon kívül. Nem tudom később lenne e lehetőségem. Úgyhogy nem tudom mi lenne a megoldás. Ciki lenne így vizsgák előtt? Nem bánom ha nemet mond amúgy, de ha meg igent, akkor kár lenne elszalasztani.
2019. nov. 26. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyetemi oktató vagyok, hivd el fogadooran!
2019. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekesen venné ki magát egyébként, ha egy hallgató vizsgák előtt elhívna randizni. Mondjuk párom is van, de ha szingli lennék és bejönne egy hallgató, sosem mutatnám ki, azért nekem ez fura. Annak ellenére is, hogy a párom egykor a gyakvezetőm volt... :D

Írj neki e-mailt, hogy konzultációt kérsz, valami ürügyed azért legyen és csak mellékesen hozd fel a témát.

2019. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs jobb ötlet, az is lehet, hogy miután beírta a vizsgajegyet írsz a hivatalos e-mailre neki, hogy szeretnéd megnézni a dolgozatot, van-e lehetőség rá. Ha ő is szimpatizál veled, biztos nem fogja megtagadni. :)

Sok sikert!

2019. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!