Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsolnátok, ha egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok, ha egy 23 éves sráccal találkozgatok, aki még (valószínű) szűz?

Figyelt kérdés
A sráccal kb. 2 hónappal ezelőtt ismerkedtünk meg, mivel az egyik barátnőm pasijának a haverja. Először egyáltalán nem foglalkoztam vele, de aztán valahogy szóba elegyedtünk, és az este végére nagyon is szimpatikusnak, és helyesnek találtam. Másnap rám is írt, hogyha van kedvem, akkor találkozzunk. Eddig háromszor találkoztunk, az első két alkalom során tényleg jól éreztem magam vele, viszont az utolsó már kicsit fura volt. Nem igazán tudom hova tenni a viselkedését, mert nyilván nem akarom, hogy valaki az első randin ágyba vigyen, de ő meg nulla közeledést nem mutat felém. Állítja, hogy tetszem neki, és szeretne még találkozni, de most nem értem, talán azt várja, hogy én fogom megcsókolni? Tényleg nagyon rendes, intelligens, de mivel, hogy én se vagyok kezdeményező típus, lehet, hogy ez így fog működni. A szűz állítást pedig abból szűrtem le, hogy a barátnőm infói alapján eléggé tart a lányoktól.

2019. nov. 30. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha tart a lányoktól, neked viszont szimpatikus, akkor türelem! Hova sietsz?
2019. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hellmano ***** válasza:
57%
Elmagyarázod neki, hogy nem harap a pinnna kisfiam ne félj :)
2019. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát elég balféknek tűnik.

Nem értem az ilyet, mit akar, barátkozni? Vagy vár a tökéletes alkalomra?


Maximum megkérdezhetnéd tőle hogy miért ilyen zárkózott...

2019. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Csak fogd meg mosolyogva a kezét vagy a combját és mondd hogy ne félj tőlem.
2019. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

#4, Szívrohamot is kapna 😃


Amúgy legutóbb majdnem én is így jártam. Csak kicsit más dimenzióban.


Első randin nem mentem fel a lányhoz "arra". Csók volt, meg ölelés. Mert én tisztelettudó akartam lenni, és nem egyből lefeküdni vele.


Hát tudjátok meg mit kaptam ezért? Hogy már attól félt, hogy szívrohamot kapok, ha kicsit kezdemémyezőbb, mert hogy félénknek tűntem a lányokkal, meg túl kedvesnek.


Második randin már nem szöszmötöltem ennyit, és határozottan férfiként viselkedtem. 😃 jó tanulság volt számomra.


A nőknek abszolút visszataszító ez a "kedves fiú" szerep. Persze erre vágynak papíron, aztán tudatalatt meg viszolyognak ettől a romantikus sz.rtól.


99%-ban az az izgalmas szituáció, ha kéreti magát a lány, a férfi meg próbálgatja a határokat pimasz módon. Minden más esetben csak gyengeséget és erőtlenséget sugároz... legalább 2 lány emiatt dobott 2-3 hét után.


Szerencsére megtanultam a leckét :)

2019. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

A mai világban teljesen elfogadott, ha a nő kezdeményező.

Ha te sem vagy kezdeményező, akkor meg ne türelmetlenkedj, hanem várd meg, míg összeszedi a bátorságát és a 60-ik szülinapodon megfogja a kezed!

2019. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Ezt már bukja a srác tuti.


Ha már a Gyakorin kell megkérdezni, hogy miért nem férfi valaki. akkor ez a vonat elment. Pontosan átérzem mit érezhet! Pontosan ilyen bal.fs vénszűz voltam én is. Ha jól számolom 4-5 lányt szúrtam el így. Érzem mai napig azt a tehetetlen dühöt amikor írta a lány, hogy bocsi mégsem engem keresett.


Elmentem végül prostihoz és úgy vesztettem el öregszűzként. Ez pszichológia semmi több. Utána egyszer nem volt ebből problémám, a következő lánynál simán ment az egész, és iszonyúan felizgattam a határozottságommal. Össze is jött :)


Szerintem kérdező, fizesd be egy prostihoz és vetesd el a szüzességét :D máshogy lehet nem fog menni az ilyen vénszüzekkel...

2019. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hu hetes de nagy ostoba vagy
2019. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

#8, Csak kíváncsiságból, miért is ostoba?

Volt egy pszichológiai problémája amit önkezelt. Megoldotta nem?


Inkább minthogy maradjon balfék, mint a kérdésben említett fiú.

2019. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kérdező, fizesd be egy prostihoz és vetesd el a szüzességét :D máshogy lehet nem fog menni az ilyen vénszüzekkel...


Ez lenne a normalis ? Amikor ismerkedik egy lannyal? H a lany fizessebe prostigoz? Hogy lehet ekkora okorseget irni?


Kerdezo,legyel egy kicsit turelmesebb , vagy kezdemenyezobb..

2019. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!