Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsolnátok, ha egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok, ha egy 23 éves sráccal találkozgatok, aki még (valószínű) szűz?

Figyelt kérdés
A sráccal kb. 2 hónappal ezelőtt ismerkedtünk meg, mivel az egyik barátnőm pasijának a haverja. Először egyáltalán nem foglalkoztam vele, de aztán valahogy szóba elegyedtünk, és az este végére nagyon is szimpatikusnak, és helyesnek találtam. Másnap rám is írt, hogyha van kedvem, akkor találkozzunk. Eddig háromszor találkoztunk, az első két alkalom során tényleg jól éreztem magam vele, viszont az utolsó már kicsit fura volt. Nem igazán tudom hova tenni a viselkedését, mert nyilván nem akarom, hogy valaki az első randin ágyba vigyen, de ő meg nulla közeledést nem mutat felém. Állítja, hogy tetszem neki, és szeretne még találkozni, de most nem értem, talán azt várja, hogy én fogom megcsókolni? Tényleg nagyon rendes, intelligens, de mivel, hogy én se vagyok kezdeményező típus, lehet, hogy ez így fog működni. A szűz állítást pedig abból szűrtem le, hogy a barátnőm infói alapján eléggé tart a lányoktól.

2019. nov. 30. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok és szűz, de nem tartok a lányoktól, max szégyenlősködök meg elmosolyodok aki szimpi :D Így is van egy lány barátom, de mivel nem akarja a kapcsolatot, így nem nyomulok rá. Persze, ha nyitott lenne a kapcsolatra, már rég rávetném magam :D
2019. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

#10, Mertem gondolni, hogy van annyi intelligenciája az olvasóknak, hogy nem veszi szó szerint amit írtam... de feladom 😃


Nyilván nem kell vérkomolyan venni, csak mint elméleti lehetőség.


100% biztos vagyok benne, hogy a kölyök el fogja szúrni. Már most látszik, hogy annyira ráparázott a dologra, hogy a kérdező lány kezdi elveszteni az érdeklődését.


Úgy már nem az igazi, ha a lánynak kell mondani, hogy b+ fogd már meg a kezemet és csókolj meg! Ez oltári gáz.


Eskü ennél még az is jobb lenne ha titokban elvetetné a szüzességét és úgy ülne vissza a nyeregbe.

2019. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat. Igazából még mindig nem tudom eldönteni, hogy hagynom kellene-e a fenébe vagy inkább tényleg türelmesen várni. A srác személyisége miatt nem szeretnék emiatt nem adni neki esélyt, de kicsit azért érzékelhetné, hogy már kezdem megalázónak érezni a nulla közeledését. Értem én, hogy 21. század, meg minden, de nehogy már nekem kelljen lesmárolnom. Az a baj, ettől valóban elveszne az egész "varázsa" számomra. Valaki aki esetleg volt még hasonló helyzetben, mármint fiú?
2019. dec. 4. 20:07
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok:

Még annyi, hogy üdvözlésnél meg elbúcsúzásnál sima puszi van, vagy ölelés is? Mert én a lány barátomat feszt ölelgetem :D Ami elég jó érzés mit ne mondjak. Szerelmi vallomás esetleg meg volt e? Mert az is lényeges e téren. Max, ha nulla közeledést mutat akkor fogd meg a kezét, vagy ilyesmi és a csókot azt úgy is a fiúnak kell már kezdeni, ha olyan a szituáció. Vagy esetleg hozd olyan helyzetbe, hogy ez könnyebben kivitelezhető legyen.

2019. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerelmi vallomás? Na az b...na még be 3 randi után. 😃 azzal végleg kinyírná magát.


Kérdező én még adnék neki egy esélyt, megkérdézném hogy "Figyu, amúgy mit is akarsz tőlem pontosan?" Emellett talán közeledhetnél picit, pl összeérhetne a combotok, vagy játszhatnál a kezeivel.


Ha erre se kezdeményez, akkor hagyd a fenébe, ne is foglalkozz vele többet. Életképtelen incel...

2019. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor akarva akaratlanul is az jut az eszébe az embernek, hogy nem akar eléggé. Vagy nincs meg a kémia köztetek.


Én is voltam így tavaly egy lánnyal. Eljött randizni, meg régebbről ismertem... de mintha egy páncél vette volna körül. Egyszerűen nem éreztem úgy, hogy hozzáérhetnék. Annyira rideg és hideg és távolságtartó volt, hogy nem bírtam egyszerűen közeledni hozzá. Nagynehezen jött el randizni és elmondása szerint nem igazán akart kapcsolatot meg úgy semmit. Évek óta egyedül volt.


Lehet ha megfogom a kezét feloldódik. Ez is megfordult bennem... de leblokkolt valami. Egészen nulla, zéró jelét adta, hogy bármi több lenne köztünk. Te nem ilyen vagy?

Aztán nem is találkoztunk többet.


A hiba nem bennem volt, mert utána találkogzattam egy cserfes lánnyal, akivel első randin csókolóztunk, és egyszerűen csak simogatni kezdtem a nyakát. Adta magát a helyzet... onnantól sima ügy volt.

2019. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Esetleg elárulod, mi lett végül? Akár privátba is.

Remélem, összejött :)

2021. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!