Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha ezt várom a férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha ezt várom a férfiaktól, miközben én?

Figyelt kérdés

Sajnos depresszióval küzdök, gyógyszeres kezelést kapok, és csak arra várok, hogy valaki MEGMENTSEN.


28 éves, áttlagos kinézetű, de rengeteg problémával kűzdő nőként, azt szeretném, ha lenne egy olyan férfi az életemben, aki megnevettet, lehet rá számítani, érzelmileg stabil, nem csapongó, tanácsot ad az életemben, legyen az karrier, család vagy bármilyen probléma. Ez normális elvárás?

(Magamon is dolgozok, csak egyedül nem bírom)



2019. dec. 1. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Aztán ha már jól leszel otthagyod a francba egy jobb fickóért, kösz de inkább nem.
2019. dec. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mentettem már meg egy ilyen lányt, még akkoriban. Rohadt nehéz volt, szinte rám telepedett a sötétség, amikor nem volt képes önmaga lenni. Gyenge volt mint lelkileg, mint testileg és önbizalma sem volt, magányos volt. Végül ki mentettem erősen hatottam rá, hiába nem találkoztunk sosem. Mind ezek ellenére, megváltozott mit tudom én mi lett vele, de lett párja. Majd kidobott :D
2019. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, valamint, szeretem az ilyen nőket. Mivel ha közel tudok kerülni hozzá, akkor megmutatja az igazi énjét, aztán már tovább és tovább fejlődik <3 :D
2019. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!