Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kitől érdemesebb csajozási/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől érdemesebb csajozási/ ismerkedési tanácsot elfogadni? Fiúktól vagy lányoktól?

Figyelt kérdés

Olvastam azt is, hogy lányoktól, mert a lányok tudják, hogy mit akarnak.

De azt is olvastam, hogy fiúktól, mert ők jobban ismerik egymás nehézségeit, gondjait.


2019. dec. 14. 17:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

2-es, 4-es:

Felőleg a saját seggeteket is elküldhetitek egymásnap privátban, de ha kérhetem ne itt veszekedjetek.

Köszi!


8-as:

Nem írtam, de úgy értem, hogy olyen fiútól vagy lánytól akivel ismerjük egymást.

Nyilván több fiú barátom van (és lány is). Mindkét fél ismer. Tudják, hogy mik a nehézségeim, milyen gondjaim vannak.


A kérdés: Olyan fiútól vagy lánytól érdemesebb tanácsot kérni vagy elfogadni, aki régóta, jól ismer engem?

2019. dec. 14. 17:52
 12/14 Lazy Lover ***** válasza:
Tapasztalt fèrfitòl a “nõk” csak hazudnak hogy elèg ha egy fèrfi kedves meg humoros meg ilyen marhasàgokat mondanak csak
2019. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy nem ...


Nem egy szexi gyönyörű nőtől akiért rajonganak a férfiak és udvarlója is van dögivel, illetve olyantól aki sűrűn váltogatja és minden pasira azt mondja, hogy ő élete értelme


Nem egy jóképű sármos férfitől akinek szintén nincs nehéz dolga


Nem egy olyan nőtől akinek més soha semmi nem jött össze


Nem egy olyan férfitől akinek még szintén semmi nem jött össze

2019. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2019. dec. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!