Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek senki nem elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek senki nem elég jó? Vagy csak a kifogások jönnek?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy nővel, 10 évvel idősebb nálam. A randit megelőzték hosszas esti beszélgetések telefonon. Úgy tűnt minden oké lesz.


Találkoztunk, kb. 2 órát töltöttünk együtt, beszélgettünk, nem volt kínos csend soha. Nekem úgy tűnt, hogy sínen van a dolog, amikor egyszer csak közli, hogy ő nem akarja ezt folytatni, mint férfi és nő, de nagyon még, mint barátok sem. Kérdezgettem, hogy oké, de legalább mondja el, hogy mi a gond velem. Talán a küllemem? Azt mondja nem. Kb. faggatnom kellett, hogy bár elfogadom, de legalább mondja meg, miért döntött így, mire nagy unszolásra kinyögte, hogy ő magának értelmiségibb férfit tud elképzelni.


Ekkor felnevettem kínomban. Korábbi esték során 2 órákig telefonáltunk, mindent átbeszéltünk, a spiritualitástól kezdve, párkapcsolatok, érzések, tervek, célok, hobbik, érdeklődés, szóval komoly beszélgetések voltak, erre a randin benyögi ezt. Ő is és én is egyetemet végeztünk, sokat olvasunk, a magam nevében írva érdekel az önismeret, jungiánus pszichológia, társadalomtudományok, csillagászat, sok minden.


Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?


Minden volt már, de ilyet még sosem mondtak. Azt is hozzátette, hogy a lényem nem fogta meg. Rendben, ezt még el is fogadtam volna, de ez, hogy értelmiségibbet keres. 😃


Azt hiszem, leteszek az ismerkedésről egy időre. Amúgy sem vittem túlzásba jó ideje, de ez durva volt.


2019. dec. 15. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Ezzel magadat minősíted 79%. A net és a valóság más. Itt dühöng sok férfi, sok nő is. Ez egy virtuális gumiszoba, ami nem azt jelenti, hogy a valóságban megjatsszak magukat az emberek. Van, aki edzésre megy, más zenesuliba, valaki buliba, más futni, akármi. Érted a lényeget? Valahol ki kell adni a feszkót. Maximum a te kisugárzásoddal lehet baj. Még, ha fizetnének sem randiznek veled.
2019. dec. 15. 18:53
 52/68 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy elnézem veled még akkor sem randiznak ha fizetsz...
2019. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
Dede. Randiztak, randiznak és fognak is. Te fotelhuszár. 🙂
2019. dec. 15. 18:57
 54/68 anonim ***** válasza:
98%

Bszki mi olyan hihetetlen azon, hogy számára mégsem vagy értelmes?

És ha megmondja, hogy a külsőd a szar akkor meg az a baj...biztos nem az volt a gond!

A stilusod sokat elarul rólad!

2019. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
3%
Én olyat kevésszer láttam és hallottam, pedig megéltem ezt azt, hogy ha bejött a férfi, akkor a stílusa miatt utasították volna el. Lehet persze ilyen szélsőséges esetekben, ha atom buta, vagy borzalmasan szemétláda, de azért ez ritka. A kérdező sem olyan.
2019. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
#58-as, oké, és ezek hány éves nők voltak azok, akiknek a reakciói alapján ezt az általánosítást levontad?
2019. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%
huszonévesek.
2019. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
0%
és Debreceni Egyetem mindenféle karán, szakán tanuló nők.
2019. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
96%

#54 De nem az én kisugárzásomról van szó, hanem arról, hogy téged elutasított valaki. És biztos vagy benne, hogy az illetőnek már senki nem jó, hiszen te egy főnyeremény vagy. Aha, persze. Aki itt ilyen minősíthetetlen, abban van ebből valami ami élőben is átjön. Tudom, hogy megsértett amit mondtam, de ez egy őszinte válasz volt a kérdésedre. Az meg külön gyerekes volt, hogy az én kisugárzásomat szólod le, amit nem tudhatsz, hiszen nem találkoztunk. Gyerekes vagy.

Lehet, hogy csak a külsőd nem fogta meg, de lehet, hogy taszította a kisugárzásod. És az is lehet, hogy tényleg nem vagy elég értelmiségi a számára. Én is el tudok beszélgetni mindenkivel, de attól még vannak olyan megjegyzések,amivel azonnal be tudom lőni, hogy milyen véleménnyel leszek róla később. Mivel mi nem láttuk ezt a randit és csak a te szemszögedből ismerjük a sztorit, nem tudunk egzakt választ adni. Nem mintha téged különösebben érdekelne a válasz. Azt meg feleslegesen kérdezed, mi volt a baj veled, mert sokszor erre nem lehet választ adni. Ő is csak megérezte ezt az egészet....de ezt nehéz szavakba önteni.

2019. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
95%

44%-os, és szerinted a kérdező egy huszonéves egyetemistával randizott?

Hát, téged sem fognak az eszedért elrabolni, az egyszer biztos.

2019. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!