Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek senki nem elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek senki nem elég jó? Vagy csak a kifogások jönnek?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy nővel, 10 évvel idősebb nálam. A randit megelőzték hosszas esti beszélgetések telefonon. Úgy tűnt minden oké lesz.


Találkoztunk, kb. 2 órát töltöttünk együtt, beszélgettünk, nem volt kínos csend soha. Nekem úgy tűnt, hogy sínen van a dolog, amikor egyszer csak közli, hogy ő nem akarja ezt folytatni, mint férfi és nő, de nagyon még, mint barátok sem. Kérdezgettem, hogy oké, de legalább mondja el, hogy mi a gond velem. Talán a küllemem? Azt mondja nem. Kb. faggatnom kellett, hogy bár elfogadom, de legalább mondja meg, miért döntött így, mire nagy unszolásra kinyögte, hogy ő magának értelmiségibb férfit tud elképzelni.


Ekkor felnevettem kínomban. Korábbi esték során 2 órákig telefonáltunk, mindent átbeszéltünk, a spiritualitástól kezdve, párkapcsolatok, érzések, tervek, célok, hobbik, érdeklődés, szóval komoly beszélgetések voltak, erre a randin benyögi ezt. Ő is és én is egyetemet végeztünk, sokat olvasunk, a magam nevében írva érdekel az önismeret, jungiánus pszichológia, társadalomtudományok, csillagászat, sok minden.


Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?


Minden volt már, de ilyet még sosem mondtak. Azt is hozzátette, hogy a lényem nem fogta meg. Rendben, ezt még el is fogadtam volna, de ez, hogy értelmiségibbet keres. 😃


Azt hiszem, leteszek az ismerkedésről egy időre. Amúgy sem vittem túlzásba jó ideje, de ez durva volt.


2019. dec. 15. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
89%
Stílus lesz a baj.
2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
66%

A randit megelőzték hosszas esti beszélgetések telefonon. Úgy tűnt minden oké lesz....


Kérdező, nekem is volt ilyen, haverjaimnak is. Volt, aki 5 órát telefonált vele 3 estén át. A csaj képet kért, adott neki a haverom. Előtte már látott róla képet, de olyat küldött a nőnek, amin kicsit fáradt volt, 5 óra alvás után. Másnap a nő eltűnt, semmire sem reagált többet. Nekem is volt ilyen képcsere után nem egyszer, nem kétszer, hogy a nő többet nem reagált semmire sem. Immár 4 éve eldöntöttem, hogy nem kérek belőlük, nem próbálkozok többet, mert 80% a külsőd alapján dönt (és nehéz abba a 20%-a beletrafálni, megtalálni, aki nem olyan)

2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
92%

Szóval ha valakinek nem kellesz, akkor "A nőknek semmi sem jó"?


Van olyan, hogy élőben nem jön be valaki, de ha érdekel a pszichológia, akkor tudhatnád, hogy látatlanban sok mindent hozzáképzelünk a másikhoz.

Te most komolyan azon vagy ennyire kiakadva, mert egy randi nem sikerült?

2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
99%

A nőknek senki nem elég jó? Jó a kérdés. Egy valaki elég jó, a többi nem. :) Ennek a nőnek szerelem kell, és az nem lehet akárki. Millió szimpatikus férfi van (többek között sztem te is az lehetsz), de ő azt az egyet keresi. Ennyi.

Nem olyan egyszerű ám a társtalálás. :)

És ezt az egészet ne szívd mellre, ez nem rólad szól, és nem ellened. Itt csak annyi történt, h nem te vagy az egy a millióból...

2019. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
40%

Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?


Igen, valószínű nem vonzódott hozzád első találkozáskor.

:-((


Sorry..


Esetleg még az is lehet, hogy a fizud kevesellte, amire most derült fény a számára, hogy nem keresel úgy, ahogy ő azt akarná...

Talán még ez lehet a válasz.


Biztos, hogy nem az értelmiségibb az igazság! :-)


Ne törődj vele! Lépj tovább! Mi nők ilyenkor azt mondjuk, hogy feláll, szoknyát leporol, koronát igazít, és megy tovább!

2019. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
44%

Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?


Igen, de ezt nem fogja a szemedbe mondani, szinte akkor sem, ha fegyvert tartanának a nőhöz. Ez annyira beléjük van kódolva, hogy más kibúvót kell keresni, hogy az hétszentség. 18 évnyi csajozós tapasztalat.

2019. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
92%
Értelmiséginek tartod magad, aztán általánosítasz. Megérezte az agressziódat.
2019. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

Milyen stílus, #11? Érdeklődő voltam, nyitott, illedelmes.

Fizetés? 😂 Szóba sem került, mellesleg nem rossz a pénzem. Hidd el.

Az oké, hogy neked nőként nem nagy kaland egy elszúrt randi, de én hébe-hóba randizok csak, nekem szembetűnőbb, ha elutasítás ér férfiként.

2019. dec. 15. 17:19
 19/68 anonim ***** válasza:
98%
Kis szexizmus is bevillan, egyre jobb. Pasizz inkább.
2019. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Komolyan. Tudsz érvelni is, vagy csak pökhendi vagy?
2019. dec. 15. 17:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!