Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek senki nem elég jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek senki nem elég jó? Vagy csak a kifogások jönnek?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy nővel, 10 évvel idősebb nálam. A randit megelőzték hosszas esti beszélgetések telefonon. Úgy tűnt minden oké lesz.


Találkoztunk, kb. 2 órát töltöttünk együtt, beszélgettünk, nem volt kínos csend soha. Nekem úgy tűnt, hogy sínen van a dolog, amikor egyszer csak közli, hogy ő nem akarja ezt folytatni, mint férfi és nő, de nagyon még, mint barátok sem. Kérdezgettem, hogy oké, de legalább mondja el, hogy mi a gond velem. Talán a küllemem? Azt mondja nem. Kb. faggatnom kellett, hogy bár elfogadom, de legalább mondja meg, miért döntött így, mire nagy unszolásra kinyögte, hogy ő magának értelmiségibb férfit tud elképzelni.


Ekkor felnevettem kínomban. Korábbi esték során 2 órákig telefonáltunk, mindent átbeszéltünk, a spiritualitástól kezdve, párkapcsolatok, érzések, tervek, célok, hobbik, érdeklődés, szóval komoly beszélgetések voltak, erre a randin benyögi ezt. Ő is és én is egyetemet végeztünk, sokat olvasunk, a magam nevében írva érdekel az önismeret, jungiánus pszichológia, társadalomtudományok, csillagászat, sok minden.


Valójában a külsőm nem foghatta meg és kellett egy kibúvó, mert nem akart megbántani?


Minden volt már, de ilyet még sosem mondtak. Azt is hozzátette, hogy a lényem nem fogta meg. Rendben, ezt még el is fogadtam volna, de ez, hogy értelmiségibbet keres. 😃


Azt hiszem, leteszek az ismerkedésről egy időre. Amúgy sem vittem túlzásba jó ideje, de ez durva volt.


2019. dec. 15. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
84%

Mondtam már. Ha farkam lenne, komolyan vennéd, amit írok. A csajt is komolyan vetted volna.


Menj pszichológushoz, hogy tegyen rendbe.

2019. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
30%
nem a stílus, el ne hidd. Hány olyan helyes férfi ismerősöm van, aztán csinos, egyetemistaértelmes nőhöz tajparaszt módon közeledik és mindig van randi, meg 2. és többedik is, mert a nő azt mondja magában, hogy majd megváltoztatom a kedvemre ezt a helyes srácot. Ha megvan a vonzalom, akkor adnak esélyt további találkákra. Mondom, 34 vagyok, 18 éve csajozok, vagyis 20 on évesen faltam a nőket. Amelyiknek nem tetszel, mesélhetsz neki az atomfizikáról is órákat, 95% hogy akkor sem kellesz neki. Ha bejössz neki, akkor adnak többedik esélyt is, hogy majd alakítanak rajtad, vagy kis kompromisszummal is beérik veled szemben.
2019. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
86%
18 év csajozás alatt kezdtél ki valaha nővel, akire tudtad, hogy nem fog felállni a pöcköd?
2019. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
Te egy igazi fax vagy, 72%. A 44 látja jól. Kollégám is ilyen bajgunar, gyökér és mindig volt, van nője. Csak mert megfelel a mai ideálnak.
2019. dec. 15. 17:28
 25/68 anonim ***** válasza:
5%
Aztán azt mondják, hogy 30 felett más a helyzet, ott már nem elég egy jó külső a csajozáshoz, ott kell pénz és intelligencia is. De ezt nem tudom, mert 2 éve nem csajozok már, amikor meg tettem, csak huszonévesekkel tettem ezt.
2019. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
13%

18 év csajozás alatt kezdtél ki valaha nővel, akire tudtad, hogy nem fog felállni a pöcköd?


Nem, olyannal nem. Tudva lévő férfi és nő között nincs barátság, soha nincs (max ha meleg a pasas, vagy valami baj van fejben). Több tanulmány van erről. Egyik fél, vagyis szinte mindig a férfi az, aki kicsit többet akar. De ott van a nő közelében és megalázkodik azért (aki olyan töketlen), hogy egyszer hátha eljön az ő ideje a nőnél (pici az esélye). Szívesen belinkelném ide a 6 komoly (mármint 2+ éves kapcsolat mindegyikkel)barátnőmmel készült képeimet, hogy eléggé tapasztalt vagyok ezen a téren, de gyanús, hogy azonnal letiltanának itt. Priviben megmutatom őket. ÉS sok sztorit mesélhetek róluk.

2019. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
95%
És fair dolog nem kezdeni olyan nővel, aki nem tetszik?
2019. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
Az. Mint látjuk, ti sem kezdetek olyan férfival, aki nem tetszik. Csak mi megmondjuk nektek, ti meg hazudtok nekünk.
2019. dec. 15. 17:38
 29/68 anonim ***** válasza:
8%
Csak ugye az őszinteség fáj itt ezen a fórumon a nőknek, ha valaki rátapint a gyenge pontjukra. Ez meg is látszik itt a százalékokon, hogy a legtöbb férfi itt 70% alatti, a legtöbb nő 70-80% feletti. Pedig nem mondanak jobb és értelmesebb dolgokat a nők, de kegyesen tudnak hazudni, tudnak manipulálni, azt mondják, amit kell, hogy nem a külső a baj, hanem a kisugárzás (majdnem egyenlő a külsővel), meg a jellem, stb. Nem minden arany, ami fénylik.
2019. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem arra mondott igent, amit személyesen kapott, akkor érthető. Ezért nem kell széteffektelt képekkel csajozni meg arc nélkül
2019. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!