Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderről vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről vélemény?

Figyelt kérdés
Van értelme regisztrálni, vagy a legtöbb profil kamu?

2019. dec. 18. 11:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Igen, büszke vagyok arra, amit elértem. Szegény családból származom, de programozóként sikerült kitörnöm a szegénységből; van lehetőségem trópusi helyeken tölteni a telet, jó kocsit venni, stílusosan öltözködni, stb. Nem a pénz az egyetlen értékem, de nem is fogom szégyellni, hogy ennyit elértem. Plusz, gondoltam én naivan, ezek a képek még mindig vonzóbbak, mint egy-egy szelfi a szobámban. Viszont rá kellett jönnöm, hogy abszolút 0 a különbség.

Az internetes ismerkedésről: igen, igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy az interneten sokkal nehezebb a nem jóképű férfiaknak. Szomorú trend (bár kinek mi, nyilván vannak nyertesei), de a legtöbb kapcsolat ma már a interneten születik. Egyre kevesebben ismerkednek élőben. Nekem pedig a munkám/életstílusom miatt gyakorlatilag nincs olyan természetes közegem, ahol nőkkel lennék együtt más okból. Így marad a net, vagy a bárok, ahol szintén nagy a verseny, plusz élőben azért nehezebb felszabadultnak lenni.

Szóval igen, nagyon nehéz. De persze a válaszomat lepontozzák, mert kis társadalmunkban, és főleg itt minden "rinya", ami a férfiak nehézségeit taglalja. Aki ezt teszi, az pedig "incel". Ezzel le is van tudva minden.

2019. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személyes véleményem szerint, a tinderen a nők a férfiak felső 20%-át húzzák jobbra. Nekik több 100 match is befigyel, még a férfiak maradék 80%-ának kb semmi, vagy 1-2 dagadt/ronda, akiknek kb mind1 ki, csak vki nyúljon már hozzájuk. Nekem is volt több száz match/like, többségük egész szép lány volt, ezért úgy gondolom nem vagyok az alsó 80%-ban. Legtöbb nő nem vagy napok múlva (kb mire rám kerül a sor a match rangsorban) képes csak visszaírni, és nagyon kevés az értelmes, aki nem: ja, igen, nem tudom, stb... válaszokat is ad. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretek 4. 5. 99.lenni a "jó lesz" kategóriában, gondolom ezzel a nők is így vannak, tehát itt ugyanaz az elvárás. Férfi szemszögből megy a vetítés (láttam már milliószor, magasság, pénz), azt fele se igaz, női szemszögből meg a "nekem semmi nem jó". Aki instagram címet ír ki, azzal nem érdemes foglalkozni. Önző(és/vagy) nárcisztikus nő, messziről el kell kerülni (tapasztalat). Egyébként ezek az emberek mászkálnak az utcán is, szóval ott sem lesz más a helyzet, csak a hamis/kamu adatokkal nem lehet dobálózni, hisz látod a személyt élőben. A nők viszont ott sem lesznek mások, szóval ma még jólesz a Józsi, de holnap már Géza kell, mert neki nagyobb autója van, vagy épp kedvesebbet szólt. A megoldás erre nem a tinder lenne, hanem ez a féktelenül önző, nekem jár, én vagyok a királylány viselkedéssel fel kellene hagyni. Egyébként szerintem ez csak rosszabb lesz, az olló mégnagyobbra nyílik majd (10%-90%), azt érzelmen alapuló kapcsolat alig lesz majd. A férfiak felső 10%-a hülyének fogja nézni a nők 80%-át, akik ez miatt még jobban fognak siránkozni. Az idő megy, a nők 30-35 felett kikerülnek a piacról (megfogyatkoznak a jelentkezők), jönnek helyettük újak, s ezek a 30as nők előbb-utóbb elesnek a lehetőségtől, hogy családjuk legyen. Ez a tendencia látszik a születésszámon, még úgy is h cigányaink dolgoznak rendesen a növekedésen.
2019. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#8 Viszont ez azt jelenti, hogy a hasonló kaliber lányokkal többeteken ugyanaz a csávó megy végig sorban.


Mondjuk ez meg a ti vonzerőtökből vesz le élő ismerkedéskor. Legalábbis ez a tény, hogy ezen a futószalagon tolta valaki szerintem kevés pasit indít be.

2019. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne csak negatív tapasztalat legyen: párommal ott ismerkedtem meg, 2 éve vagyunk együtt. A képei alapján kb jobbra sem húztam volna(nem annyira fotogén) , barátnőm beszélt rá.

Azért kezdtünk el randizni, mert annyira szimpatikus volt amiket írt, kirívott a tömegből. Utána meg előtte is ajánlgattam a tindert sok mindenkinek. Barátnőim nagy részének onnan van pasija, a többinek más társkeresőkről, pl elittárs. Nyáron voltunk egy tinderes esküvőn is. Hugomnak is onnan van pasija, ő sem a külsőségekre ment rá, évek óta együtt vannak.

Szóval azért nem csak negatív élmények születtek ott. Én személy szerint nagyon is hálás vagyok a tindernek, hogy a páromat onnan ismertem meg. Élőben nagyjából sehol sem találkoztunk volna, más hobbijaink vannak, ő programozó tehát munkahely is esélytelen lett volna. Én adnék az egésznek egy esélyt, mert élőben sokkal kevesebb emberrel tudsz megismerkedni. Lehet pl hogy te introvertált vagy,nem sokat jársz el otthonról ezért esélytelen is,hogy azokkal az emberekkel bárhol megismerkedj, akikkel tinderen találkoznál. Egy esélyt én mindenképpen adnék, csak azzal számolj,hogy kitartó munka kell hozzá, hogy kifogd az aranyhalat és nem a békát mert igenis itt buknak el sokan,hogy arra számítanak, hogy 2 hét alatt majd a nagy őt megismeri. Én évekig tindereztem, mondjuk 2 hónap tinder, 2 hónap szünet mikor már 'kiégtem', párom szintén ezt csinálta. A társkeresésbe ugyanannyi energiát kell belerakni,mint amit egy kapcsolatba is tennél. Ajánlom ezt a könyvet,hogy jobban lásd: Get the guy - ha nő vagy és Get the girl, ha pasi vagy. Az író leírja, hogy ha azt várnád el egy kapcsolattól,hogy heti 5x találkozzatok, akkor menj el heti 5 randira és előbb utóbb a nagy számok törvénye miatt meg lesz a nagy ő.

2019. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"A nők viszont ott sem lesznek mások, szóval ma még jólesz a Józsi, de holnap már Géza kell, mert neki nagyobb autója van, vagy épp kedvesebbet szólt. A megoldás erre nem a tinder lenne, hanem ez a féktelenül önző, nekem jár, én vagyok a királylány viselkedéssel fel kellene hagyni. Egyébként szerintem ez csak rosszabb lesz, az olló mégnagyobbra nyílik majd (10%-90%), azt érzelmen alapuló kapcsolat alig lesz majd"


Aztán később írod, hogy a nők 30 felett kiesnek a piacról. Szóval amíg a nőknek kedvez a piac, akkor jajj, csúnya nők, mindig a legjobbat akarják. De akkor szerinted miért esnek ki a piacról? Csak nem azért, mert a jajj, csúnya férfiak önző módon a fiatal csajokat, vagyis a legjobbat akarják? A csaj Gézát választja, mert Gézának nagyobb autója van, Gáza meg a 20 éves csajt választja, mert neki az jár, hiszen neki nagy autója van.

2019. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mit rontottam el, de szinte kivétel nélkül külföldi férfiakat dob fel, angol, német, francia, spanyol, portugál, svájci, minden van. Pedig 6 km-re van állítva... Eaek szerint Budapesten tényleg mindenki külföldi?

Szóval annyira nem válik be, mert én meg rosszul beszélem az angolt.


Egyébként nem húzok sok embert jobbra, mert ezek a nagyon villogós srácok nekem hányingerkeltoek, illetve kevés olyan van, aki értelmesnek is tűnik.

2019. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

> illetve kevés olyan van, aki értelmesnek is tűnik.

Szoftverfejlesztőként dolgozom, vállalati szoftvereket tervezek egy külföld cégnek. Nem egyszerű munka, rengeteg tényező van, de -- így anonim módon -- jó vagyok benne. Nem nevezném magamat butának.

Ennek ellenére Photofeeleren a nők lehúzták azt is, hogy mennyire tűnök értelmesnek, mert a megjelenésem nem jó. Ugyanígy Tinderen a "szapioszexuális" lányok, és azok akiknek a bemutatkozásában ott virít, hogy "az intelligencia szexi", simán jobbra húztak. De mindegyik.

2019. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Aztán később írod, hogy a nők 30 felett kiesnek a piacról. Szóval amíg a nőknek kedvez a piac, akkor jajj, csúnya nők, mindig a legjobbat akarják. De akkor szerinted miért esnek ki a piacról?"


Addig válogat a korsó a kútra, amíg el nem törik.

Ezért esnek ki a piacról, és ezért nem jut Gézának. Ennyi

2019. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, Gézának = Gusztávnak az alsó 80%-ból.
2019. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nők 30 felett kiesnek a piacról, akkor az azt jelenti, hogy a nők 18-30 között vannak a piacon. Tehát a férfiak 100%-a a nők kb. 20%-án osztozik.
2019. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!