Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7. találkozás, és még csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. találkozás, és még csók sem lett. Rakjam ki a kártyáimat?

Figyelt kérdés

És már most kezd nekem az agyamra menni ez az egész. Elmegyünk egy tóhoz, ölelkezünk, kezemet megfogja, rám fekszik, a karjaimba esik, ölelkezünk sokáig, de csók nem, és nem esett. Hazavittem őt, kérdeztem tőle, hogy hol lakik, hogy idővel megtudom. Szomorú volt kint, és kérdem tőle, hogy mi a baj? Hogy nem mindegy? :D Hogy el volt gondolkodva. Hogy nem volt ez én miattam, hogy ez rendben van. És akkor kérdem mi végett voltál szomorú? Hogy a visszaemlékezések, visszaemlékezett. Istenem, nagyon szenvedek, iszonyatosan.


Mi a fenét csináljak???


2019. dec. 28. 20:56
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
mit akarsz ezzel mondani?
2019. dec. 28. 21:10
 12/48 anonim ***** válasza:
77%

Nézd meg a randigurut.

Komolyan,amit ott mond a női csókról az nagy igazság.


Amúgy ne töketlenkedj,csókold meg és kész. Ha nem tetszik neki akkor meg kár is vele vergődni.

Bocs,de más a 7. randi után már a szexen gondolkodik,nem a csókon. Nem vagytok már tinédzserek.

2019. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
58%
Ez a csaj vmi hüle pitsa lehet. Bocs, hogy így írtam!
2019. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Én ebben teljesen tisztában vagyok, csak ő nagyott csalódott a volt barátjában, és így ez neki nehéz, mert nem szeretne megint csalódni. Mondta, hogy bízik bennem, hogy más vagyok mint a többi, és ő ezt tudja is. És hogy lehethogy szeretne csókot, majd megcsókol mikor fogja érezni. Tudom, hogy nekem kell őt megcsókolnom először, de hogy? Istenem, segítsetek.
2019. dec. 28. 21:15
 15/48 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Amúgy nem olyan lány, hogy ágyba menne velem mindjárt, nem is erre megy ki az egész játék, csak egy csókról van szó. Nem szeretnék vele összeveszni ez végett. Kérdezte tőlem nem egyszer, hogy mit szeretnék neki mondani. Most mondjam neki azt, hogy szeretném őt megcsókolni, és te nem szeretnéd? De most komolyan mondom, egyszer úgy kirobbanok, hogy megmondom ezt neki, és legyen ami lesz. Én ezt már nem bírom. Szexről még ne is beszéljünk, hogy szex. Hisz még csók sem volt, nem még szex, vagy akármi. Édes Istenem.
2019. dec. 28. 21:17
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen mond neki,hogy nagyon szeretnélek megcsókolni. Nem kell kérdést feltenni,csak ezt kinelenteni. Ez akár romantikusan is elsülhet.
2019. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
töketlen balfék vagy még a trollkodásse megy neked.
2019. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll!!!
2019. dec. 28. 21:22
 19/48 A kérdező kommentje:
Hogy ő is nagyon jól érezte magát velem
2019. dec. 28. 21:30
 20/48 A kérdező kommentje:
szlovák a csaj, és mondtam neki magyarul, hogy szeretném őt megcsókolni, és lehethogy rájött, hogy mi az szlovákul. fúha... ha rájön mi az nem tudom hogy hogyan fog reagálni
2019. dec. 28. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!