Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7. találkozás, és még csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. találkozás, és még csók sem lett. Rakjam ki a kártyáimat?

Figyelt kérdés

És már most kezd nekem az agyamra menni ez az egész. Elmegyünk egy tóhoz, ölelkezünk, kezemet megfogja, rám fekszik, a karjaimba esik, ölelkezünk sokáig, de csók nem, és nem esett. Hazavittem őt, kérdeztem tőle, hogy hol lakik, hogy idővel megtudom. Szomorú volt kint, és kérdem tőle, hogy mi a baj? Hogy nem mindegy? :D Hogy el volt gondolkodva. Hogy nem volt ez én miattam, hogy ez rendben van. És akkor kérdem mi végett voltál szomorú? Hogy a visszaemlékezések, visszaemlékezett. Istenem, nagyon szenvedek, iszonyatosan.


Mi a fenét csináljak???


2019. dec. 28. 20:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg ne engedd, hogy rád feküdjön, told el magadtól, és ne mászkálj vele kézenfogva. Ez óvodás szint. Mondd meg, hogy neked így nem megy, legyél tartózkodó, de ugyanolyan kedves, és egy szót se ejtsél a csókról. Hidd el, majd ő fogja kezdeményezni.
2019. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
rendben, hogy fogja szerinted kezdeménezni?
2019. dec. 28. 21:34
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy csókot kell adni, qrva egyszerűen. Te csak a saját részeddel foglalkozz.
2019. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj ez a nagyot csalódott az előző barátjában azt jelenti,hogy még nincs túl rajta. Az is lehet,hogy még ki akarna békülni vele,azért nem akar téged megcsókolni. Én ezt a csajt hagynám menni, de te érzed, te akarsz bonyodalmat magadnak. Nőként mondom,hogy az a nő aki a 3. randiig nem csókol meg vagy viszonozza, az nagyon nem téged akar. Csak jó vagy az otthon unatkozás helyett vagy esetleg valakit féltékennyé akar tenni veled.
2019. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

akkor ne hadjam, hogy rám feküdjön azt se, hogy hozzám dőljön? és azt se, hogy a kezemet megfogja?


Na lássátok bzmg. Eddig engemet vádoltatok, hogy én vagyok óvodás szinten, én pedig megtettem ezért mindent, hogy közelebb kerüljek a szájához.

2019. dec. 28. 21:37
 26/48 anonim ***** válasza:
Te már legalább a harmadik kérdésedet írod ki ma. Egyszer volt az öt alkalmas sztori, most a 7 alkalmas, de volt már, hogy te három csajt fűzöl...
2019. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
21:36: A volt barátjánál van bizonyítványa, és nem megye el érte, hanem a lány barátnője, aki illetve azzal a sráccal is járt a lány barátnője. Szerintem is. Nekem is így jön ki az egész szitu. De nagyon oda vagyok érte, ha már eddig eljutottunk akkor miért kellene ezt most elrontanom? Pont erre gondolok én is, hogy valakit féltékennyé szeretné tenni. De a volt pasijától olyan dolgokat tudott meg, hogy a barátnőjével lefeküdt és míg ők együtt voltak. Szóval nem hinném, hogy visszamenne a volt barátjához..
2019. dec. 28. 21:41
 28/48 A kérdező kommentje:
utolsó: igen.. és le is írtam, hogy mi volt...
2019. dec. 28. 21:44
 29/48 anonim ***** válasza:
mondom én hogy troll.. de ti olyan kövérre zabáltatjátok, hogy lassan ki fog pukkanni.
2019. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyaltalán troll..
2019. dec. 28. 21:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!