Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7. találkozás, és még csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. találkozás, és még csók sem lett. Rakjam ki a kártyáimat?

Figyelt kérdés

És már most kezd nekem az agyamra menni ez az egész. Elmegyünk egy tóhoz, ölelkezünk, kezemet megfogja, rám fekszik, a karjaimba esik, ölelkezünk sokáig, de csók nem, és nem esett. Hazavittem őt, kérdeztem tőle, hogy hol lakik, hogy idővel megtudom. Szomorú volt kint, és kérdem tőle, hogy mi a baj? Hogy nem mindegy? :D Hogy el volt gondolkodva. Hogy nem volt ez én miattam, hogy ez rendben van. És akkor kérdem mi végett voltál szomorú? Hogy a visszaemlékezések, visszaemlékezett. Istenem, nagyon szenvedek, iszonyatosan.


Mi a fenét csináljak???


2019. dec. 28. 20:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de totál balfék vagy.
2019. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja, hogy ugorj a kútba, vagy add meg neki a bakszámlád pin kódját, akkor azt is megteszed?


Csak azt teszed meg amit mond és parancsol?


Akkor olyan vagy, mint a pincsikutya, ki parancsszóra odaviszi a gazdinak a papucsot.

2019. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ezzel mondani? Csak csókról van szó
2019. dec. 29. 10:44
 44/48 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon gáz.

Nagyon ritka az a lány amelyik 2. randira is elmegy egy sráccal, ha mégis akkor azért mert tetszik neki, de ha már a 7. randin is túl vagytok, akkor szerintem egyértelmű, hogy nwem azért ment el, mert nincs más programja, vagy unatkozik.

Csókold meg a következő randin, ha meg mégis megsértődne, akkor kérdezz rá, mit szeretne? Minek feleslegesen húzni egymás idejét?

2019. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Megcsokoltam
2019. dec. 29. 19:11
 46/48 anonim ***** válasza:
👏👏👏
2019. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Na kár volt ezen így befeszülni.


És? Mi volt a reakció?

2019. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
2019. dec. 29. 22:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!