Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet a nők érdeklődését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a nők érdeklődését felkelteni, milyen pasi után futnak a nők?

Figyelt kérdés

Mindig meg kell alázzam magam, tepernek, próbálkoznom, kezdeményeznem, harcolnom stb de még sincs sikerem.


Egyes pasik után pedig futnak a nők, anélkül, hogy bármi erőfeszítést tennének ezek.


Ez akkor hogy is van?


2019. dec. 29. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Én azt szeretném ha azért lennének oda aki vagyok.


Ez nem fog megtörténni. Szimplán azért, mert barátnak lehet tök jó vagy, és nagyon jó ember vagy, nem fognak utánad futni. Mert van még egy csomó férfi, aki jó ember, de még a genjeidet is nagyon szívesen továbbvinnem vele. Ebből a szempontból a nők is nagyon ösztönösek.

De lefogadom, hogy amikor nőre gondolsz, akkor minimum egy átlagosan szép lányt képzelsz el, és nem egy igénytelen nőt. De ugye a nőnek az a dolga, hogy türelmes legyen, kedves, szép, dolgos és hűséges. Téged meg fogadjanak el úgy, ahogy vagy...


Ajánlom, hogy kezd el fejleszteni a személyiséged, sportolj és növessz tököt. Sose szabad megalázni magad egy nőnek, akkor veszíted el az utolsó esélyed nála. Mi nők ennek pont az ellentettjére vágyunk. Légy férfias, magabiztos, és hidd el be fogod vonzani a nőket.

2019. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én azt szeretném ha azért lennének oda aki vagyok"


Akkor legyél olyan, akinek legalább a lényéért érdemes is odalenni. Mármint szerelmesnek lenni belé. És ehhez NEM elég a "kedvesség" (blöeee, és ezt arra az elvtelen serterpertélő, őszintétlen körbenyalizásra írom, amit az itteni incelbrigád tagjai értenek alatta).

2019. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nézz ki jól, plusz látszódj pénzesnek.

Más esetben max elfogadják a közeledésed, futni nem fognak, mert futnak utánuk elegen.

2019. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

11


Igen átlagosan szép lányokra gondolok, semmiképp sem bombázókra vagy fotómodellekre pályázok.


Én sem vagyok igénytelem, járok edzeni, nem vagyok elhízva, nem zsíros a hajam, nincs elnőve a körmöm, nincs szájszagom, parfümöt használok, van egy pár rend márkás ruhám, cipőim, szóval nem úgy nézek ki mint egy ágrólszakadt.


A személyiségem fejlett már most, empatikus, kedves, tapintatos, megértő, segítőkész, humoros, személy vagyok aki ráadásul motivált, folyamatosan fejlesztem magam szakmámban, anyagilag teljesen jól állok. Ez utóbbiakat persze nem reklámozom mert nem ezért akarom, hogy szeressenek.


A személyiségemmel szerintem nincs semmi baj. Legalábbis én nem látom mi baj lenne vele.


Itt sokan megjegyezték, talán viccnek szánva, talán nem, hogy úgy kell kinézni mint ez meg az a színész. Gondolom ez az arcra vonatkozik. Mert testben megállom a helyem hisz edzem, magas vagyok, kisportolt. Akkor az arc lesz a ludas. Azon pedig nem sokat lehet változtatni sajnos.

2019. dec. 29. 13:50
 15/17 anonim ***** válasza:

"Azon pedig nem sokat lehet változtatni sajnos."


Dehogynem. Már az, hogy milyen hajviselettel veszed körül, rengeteget nyom a latban. Az a MINIMUM, hogy az ember legalább az arcformájával tisztában legyen, mert onnan már el lehet indulni, hangsúlyozom, ELINDULNI.

2019. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

12


Lool a kedvesség tehát körbenyalizás.

Gondolom a flegmaság, bunkóság meg magabiztosság, tökösséget jelent manapság.

2019. dec. 29. 13:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor valaki így leírja, hogy rendben van a kinézete és még edz is, azt úgy megnézném. Nekem fél év edzés elég volt, hogy több nőnek jöjjek be. :D


A belsővel kapcsolatban meg nyertem a bingón! Köszi, hogy leírtad, hogy kedves vagy! :D Amúgy sablon dolgokat írtál, amit szinte mindenki szeret magára rakni, még ha nem is igaz rá. A legrosszabb humorú ismerősöm is viccesnek találja magát, pedig inkább kínosan röhögnek rajta, mint vele.

2019. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!