Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Első randim volt egy pasival. Mivel eléggé tetszett, zavarban voltam, idegenekkel amúgy is eleinte kicsit feszélyezett vagyok, de beszélgettünk és sokat mosolyogtam. A randi egyik pontján viszont közölte, hogy neki nagyon nem tetszik, hogy "megjátszom magam", meg hogy zavarban vagyok, és ez őt annyita zavarja, hogy ha nem változtatok rajta, 10 perc múlva feláll, és elmegy. És ő ezzel csak segíteni akar nekem, mert látja, hogy "meg akarok neki felelni", de adjam csak magamat. Őszintén szólva teljesen sokkolt, ti mit gondoltok? Nem játszottam meg magam egyébként, szimplán csak zavarban voltam, és mikor közöltem, hogy nem nagyon randiztam még eddig, azt mondta, nem érdeklik a kifogások. Utána pedig elmagyarázta, hogy mindenki hibázik néha, ne foglalkozzak vele, én most hibáztam, de lépjünk tovább. Mit gondoltok, ez normális? Érdemes még találkoznom vele?

21/L



2019. dec. 31. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt a rohadt :D kicsit el van szállva magától. Szerintem tiltsd! Ez az ember beteg...
2019. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mik vannak b.meg... Agyam eldobom... Nehogy találkozz még vele ezek után. Ott kellett volna hagyni ezt a kontrollmániás idiótát. Zavarba se legyél, mosolyogni se mosolyogj mert megjátszott, a következő az lesz, hogy levegőt se vegyél mert olyan természetellenesen teszed.
2019. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nárcisztikus gyökér p...öcs. Isten mentsen meg az ilyentől:(
2019. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igazatok van, nem találkozok vele többet, nem hiányzik ez nekem :D
2020. jan. 2. 00:18
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Szerintem ne találkozz vele... 😬
2020. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
hülyékkel nem kell foglalkozni:)
2020. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!