Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bevállaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam második randin az élményfürdőzést? Van pár dolog, amit szégyellek magamon.24/L

Figyelt kérdés

A srác tényleg jófej meg szimpi, meg a randizás előtt is ismertük egymást, de azért félek, hogy mi lesz ha meglát bikiniben. Egyrészt pár éve meghíztam kicsit, 80 kg körül voltam (174 cm mellé) és mostanra sikerült 69-68-ra lefogyni, de még mindig van hasam meg a csipőm is kiszélesedett.

A másik a lábfejem...Sajnos én mindig szégyelltem őket kicsit, általában csak a sokadik randi után voltam a barátom előtt mezítláb. Lúdtalpam van, a bokám is bedől, és a hízás után az egész lábfejem kiszélesedett, szóval egyszerűen nem érzem nőiesnek őket....Szóval nem sok kedvem van ehhez, de semmi ötletem nincs, hogy lemondjam (volt annyi eszem, hogy igent mondtam egy pár napja)...Ez így nagyon gáz előtte szerintetek?



2020. jan. 1. 16:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... wazeg, bármennyire is tetszik egy hapsi, bármennyire is jóképű, neked kellene irányítani, bár ez nem is jó szó, inkább úgy mondanám, h neked kellene a tempót ill. hogy mit is engedsz jelezni. Nem állsz még készen erre, akkor miért mentél bele? Nem lesz ennek jó vége... Valamilyen szinten észnél kellene lenned. Ha szexelni akar, de te még nem, akkor is belemész, mert jajj-jujj, de tetszik a manus? .... Így csak elveszteni fogod idő előtt, te vagy a nő, a befogadó, ezt ne felejtsd el! Ő hozza a szerepét, de te nem...
2020. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
47%
Mire számítasz, kérdező? Még néhány hét és ha addig nem dug meg, akkor ez a hajó elúszott, ha megdug, akkor meg úgyis látni fogja a hasad, nem fogsz addig lefogyni. Szánalmas a picsogásod.
2020. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%

Te férfi vagy 69% az tuti... :) Valamilyen szinten igazad van, de tudhatnád, h dugáskor mindenki felfokozott állapotban van, a poci már nem oszt és nem szoroz olyankor. :))

Na de a dugásig el kell érni vhogy, vki szégyenlős (lásd. kérdező), neki picit (hangsúlyozom picit!) több idő vagy jelzés-megerősítés kell hozzá. Szóval, lesz dugás, csak nem élményfürdőzés a 2. randin típusú randival. :)

2020. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A Te helyedben én ilyenbe nem mennék bele.A barátod kíváncsi milyen vagy fürdőruhában,méricskél,összehasonlít másokkal,szerintem ez nagyon megalázó!Nem szerelmes beléd csak alkalomra kellesz,ha lefekszel vele,akkor is elhagy,gondold át.
2020. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
68%
Az nem lehet, hogy kezd elege lenni a pasiknak abból, hogy a nők nagyrésze agyonsminkeli magát, push up melltartó, push up bugyi (igen, már ilyen is van), alakformáló fűzők, bugyik, 2 számmal kisebb farmer ami összetartja a narancsbőrös combokat, aztán amikor ezek lekerülnek hatalmas a csalódás? Ráadásul ezekután még ha el is fogadná a pasi a nő testét a hibáival együtt, a nő takargatja magát szex közben, alig akar levetkőzni, csak sötétben hajlandó szexelni. Kiábrándító.
2020. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
de..és ezt második randin kell megtudni, mert egy normális kapcsolatban ezek fontosak...az h van kis narancsbőr...csodás, felszínes világ, sziaa
2020. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, kérdező, élményfürdőbe csak topmodellek járnak?
2020. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Mi lett végül?

2020. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!