Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bevállaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam második randin az élményfürdőzést? Van pár dolog, amit szégyellek magamon.24/L

Figyelt kérdés

A srác tényleg jófej meg szimpi, meg a randizás előtt is ismertük egymást, de azért félek, hogy mi lesz ha meglát bikiniben. Egyrészt pár éve meghíztam kicsit, 80 kg körül voltam (174 cm mellé) és mostanra sikerült 69-68-ra lefogyni, de még mindig van hasam meg a csipőm is kiszélesedett.

A másik a lábfejem...Sajnos én mindig szégyelltem őket kicsit, általában csak a sokadik randi után voltam a barátom előtt mezítláb. Lúdtalpam van, a bokám is bedől, és a hízás után az egész lábfejem kiszélesedett, szóval egyszerűen nem érzem nőiesnek őket....Szóval nem sok kedvem van ehhez, de semmi ötletem nincs, hogy lemondjam (volt annyi eszem, hogy igent mondtam egy pár napja)...Ez így nagyon gáz előtte szerintetek?



2020. jan. 1. 16:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarod nem kötelező. Hazudd azt, hogy megjött és kész, válasszon más helyszínt.
2020. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt saját magadnak kell eldöntened, senki más nem kompetens ilyen kérdésben.
2020. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
9%

Most tényleg azt várod, h számok alapján döntsük el, h milyen az alakod?

Tölts fel egy fotó bikinidben. Takarad az arcod, aztán fogsz kapni pozitív és negatív kritikát. Az arányából ki fog derülni, h mennyire kell szégyellni a tested. Egyébként nem hiszem hogy kelkene

2020. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért parázok ennyit, mert ő most tényleg egy ilyen igazi "jópasi", és nem tudom milyen elvárásai lehetnek barátnő téren
2020. jan. 1. 16:57
 25/38 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy, hogy mennyire jó pasi, ha látni akar, nyilván tetszel neki külsőre.

Bár ahogy írtad, hogy sokat várt a 2.randival, ráadásul fürdőzés, én nem venném komolyan.

2020. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem beszari vagy, kérdező.
2020. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az van, amit 25 írt.

De csináld, legalább hamarabb elkezdődik, hamarabb belefáradsz az ilyen hülyeségbe és nem csinálod..kit érdekel, milyen jó pasi, ha 2. randin ilyet kitalál...

2020. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
a randik előtt is ismertük egymást már legalább két éve, és az összhang mindig megvolt, szóval meg tudom érteni, hogy látni szeretne, csak én nem állok készen rá:(
2020. jan. 1. 17:39
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell megcsinálnod. Ha ezért továbbáll, akkor menjen, akkor is, ha később meggondolja magát. Összhang volt, jó, de szorosabb kapcsolat, ezek szerint nem...vagy haverok vagytok?
2020. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a második randi után lépjen le a tested miatt mint az első szex után. Ha ennyire felszínes akkor jobb is ha minél előbb megszabadulsz tőle. Ha pedig randi után is tetszel neki akkor aztán biztos lehetsz benne, hogy tetszel neki és elfogad.
2020. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!