Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bevállaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam második randin az élményfürdőzést? Van pár dolog, amit szégyellek magamon.24/L

Figyelt kérdés

A srác tényleg jófej meg szimpi, meg a randizás előtt is ismertük egymást, de azért félek, hogy mi lesz ha meglát bikiniben. Egyrészt pár éve meghíztam kicsit, 80 kg körül voltam (174 cm mellé) és mostanra sikerült 69-68-ra lefogyni, de még mindig van hasam meg a csipőm is kiszélesedett.

A másik a lábfejem...Sajnos én mindig szégyelltem őket kicsit, általában csak a sokadik randi után voltam a barátom előtt mezítláb. Lúdtalpam van, a bokám is bedől, és a hízás után az egész lábfejem kiszélesedett, szóval egyszerűen nem érzem nőiesnek őket....Szóval nem sok kedvem van ehhez, de semmi ötletem nincs, hogy lemondjam (volt annyi eszem, hogy igent mondtam egy pár napja)...Ez így nagyon gáz előtte szerintetek?



2020. jan. 1. 16:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
41%
Szexelni is nagykabátban fogtok?
2020. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
igen, azt akartam írni, mint a hetes
2020. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
17%

#9


Nem, csak akkor amikor ilyesmit olvasok, mint ez is. Vagy ennek fordítottja.

2020. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
7%
A túlsúlyos embereknek az orvosok is fürdőzést meg úszást szoktak ajánlani, szóval vállald be!
2020. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem hogy ki milyen testalkatú azt kb ruhán keresztül is be lehet lőni, ez nem fogja váratlanul érni, másrészt meg én úgy gondolom hogy az várhat el magának kockahasú tókéletes alkatú modellt aki maga is tökéletes
2020. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
ha szexre kerül a sor, az már egy másik történet...most attól tartok mit fog gondolni ha fél napig félmeztelenül lát, utána is érdekelni fogom-e...
2020. jan. 1. 16:49
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha már előtte is ismert, meg ez lesz a második randi, akkor bőven volt ideje felmérni milyen lakatod van.

Elmész, jól érzed magad. Ha meg olyan felszínes hogy ennyi miatt dob, nem vesztesz sokat.

2020. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért teszel valamit, mert félsz, hogy le fog sz@rni.. ez elég beteges dolog.
2020. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

*alakod


bocs, autocorrect

2020. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
A számok alapján teljesen jó alakod lehet, csak te gondolod kövérnek magadat. Amit a lábfejeden szégyellsz, az meg valószínűleg fel sem fog tűnni neki.
2020. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!