Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány aki már bő 4 éve nagyon tetszik nekem de voltak időközben más barátnőim és neki is más pasijai. Eddig sosem beszéltem vele, de úgy gondoltam itt az ideje ráírni, ez meg is történt, kiderült, hogy ő is most lett szingli ahogyan én. Beszélgettünk messengeren, nagyon érdeklődő volt, aztán el is hívtam egy kávéra. A találkozó szerintem teljesen jól sikerült, jól eltudtunk beszélgetni, láttam, hogy élvezi a társaságom. A problémám eddig is az volt, hogy elég ritkán ír vissza, hiába van fent. Eddig kb óránként legalább visszaírt, de most már inkább ilyen 3-4 óránként. Most jogosan feltételezhetné az ember, hogy akkor biztosan nem érdeklem de mégis mindennap megkérdezi, hogy hogyan telik a napom, meg miújság velem, tehát nem olyan lerázós egyszavas válaszokat ír. Ha nem tetszene ilyen régóta akkor már lepattintottam volna én, de sajnálnám a belefektetett energiát. Igazából nem egy olyan tipikus menő, fullos csaj, nem az a felszínes, inkább okos és kifinomult és ez tetszik nekem. Nem nézném ki belőle, hogy egyszerre több vasat tart a tűzben de mégis ezek a jelek engem arra engednek következtetni, hogy talonban vagyok tartva és lehet van más srác aki jobban érdekli. Például én hiába írok neki 5 percen belül, ő akkor is csak órákkal később ír vissza, néha mintha órára pontosan írna vissza.
2020. jan. 13. 23:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy egy szakra járunk az egyetemen, 22 évesek vagyunk.
2020. jan. 13. 23:37
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy gondolnám, hogy egy átlag 22 évesnek már lehet más dolga is minthogy a messengeren csüngjön.

Nem találod fel magadat, hogy állandóan írogatsz neki?


Értsétek már meg, hogy az embernek kell a privát szféra is. A tököm ki lenne ha valami félbolond óránként írogatna.

2020. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Fölösleges ilyen lekezelő stílusban írnod, én nem zaklatom, tökéletesen tiszteletben tartom a privátszféráját. Csak furcsa, hogy fent van, alig ír vissza, de mégis érdeklődik.
2020. jan. 13. 23:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ajj, veszett fejsze nyele az ilyen kapcsolat...

Friendzone gyanús!

2020. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg vizsgaidőszak van, ő is otthon és én is itthon, amikor találkoztunk épp egyszerre voltunk abban a városban ahol tanulunk. Plusz nem egyszerre vannak az óráink, és mielőtt mondanád 64%-os, nem tanul egész nap. Ha nem tudsz érdemi választ adni akkor ne kötözködj légyszíves, nagyon nem vágod ezt a dolgot.
2020. jan. 14. 00:07
 6/16 anonim ***** válasza:
6: Melyik 64%-os kettőnk közül?
2020. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

" Ha nem tudsz érdemi választ adni akkor ne kötözködj légyszíves, nagyon nem vágod ezt a dolgot."

Ezt hogy érted? Nő vagyok és én is így reagálok. Világéletemben felhúzott az a viselkedés, amit csinálsz.

2020. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én itt most nem veszekedni akarok, annyira vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e további energiát invesztálni a csajba vagy nem, nyilván ha szorgalmi időszak lenne többet találkozhatnék vele, akár naponta de most ez nem megy. Ennyi, és te provokálsz, én tiszta normálisan írok.
2020. jan. 14. 00:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem energiainvesztálás, hogy irogatsz neki, ezt értsd meg. Ez vakarózás. Halál idegesítő a másik oldalról.
2020. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted például a találkozónk után nem is kellett volna neki írnom hanem ha majd 1 hónap múlva ha meglátom az egyetemen élőben beszélni vele 10 percet, hogy milyen jó volt a találkozónk, miújság vele stb...
2020. jan. 14. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!