Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány aki már bő 4 éve nagyon tetszik nekem de voltak időközben más barátnőim és neki is más pasijai. Eddig sosem beszéltem vele, de úgy gondoltam itt az ideje ráírni, ez meg is történt, kiderült, hogy ő is most lett szingli ahogyan én. Beszélgettünk messengeren, nagyon érdeklődő volt, aztán el is hívtam egy kávéra. A találkozó szerintem teljesen jól sikerült, jól eltudtunk beszélgetni, láttam, hogy élvezi a társaságom. A problémám eddig is az volt, hogy elég ritkán ír vissza, hiába van fent. Eddig kb óránként legalább visszaírt, de most már inkább ilyen 3-4 óránként. Most jogosan feltételezhetné az ember, hogy akkor biztosan nem érdeklem de mégis mindennap megkérdezi, hogy hogyan telik a napom, meg miújság velem, tehát nem olyan lerázós egyszavas válaszokat ír. Ha nem tetszene ilyen régóta akkor már lepattintottam volna én, de sajnálnám a belefektetett energiát. Igazából nem egy olyan tipikus menő, fullos csaj, nem az a felszínes, inkább okos és kifinomult és ez tetszik nekem. Nem nézném ki belőle, hogy egyszerre több vasat tart a tűzben de mégis ezek a jelek engem arra engednek következtetni, hogy talonban vagyok tartva és lehet van más srác aki jobban érdekli. Például én hiába írok neki 5 percen belül, ő akkor is csak órákkal később ír vissza, néha mintha órára pontosan írna vissza.
2020. jan. 13. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hanem túlérett a viszonyotok ahhoz, hogy úgy cseveréssz vele, mint egy távoli, elérhetetlen levelezőtárs.

Mért nem hívod fel például? Vagy mért nem kérsz találkozót tőle?

Mért kell neked iskola ahhoz, hogy őt látni akard?

Mit szeretnél tőle?

Mert a viselkedésed alapján semmit, csak lefoglalod...

2020. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az okostelojan meg van nyitva a messenger ablak es ugy hagyja=fennt van egesz nap. Azt latod,de kozben nem nezi!!!


Hivd el tobb talira,furdobe stb. Az mar szorosabbra huzza a kapcsolatotokat!!

N

2020. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Lehet itt belemagyarazni mindent de én sokszor voltam ilyen helyzetben. Eleinte próbálták kimagyarazni de aztán végül mindig kiderült hogy nem kellek nekik eléggé. Akinek kellesz az keres. Ilyen egyszerű.
2020. jan. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

A lány keresi, csak nem óránként.

Van aki nem szeret chatelgetni.

Hívd fel, hátha azt jobban szereti, aztán meg randiztatok.

Simán lehet más pasi is a képben nála, de ez egy másik lánynál ugyanígy lenne.

Előnybe viszont csak úgy tudsz kerülni, hogy személyesen találkozgattok.

2020. jan. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák-van, akinek több szabad térre van szüksége, van, akinek kevesebbre.Én se örülnék, ha bárki óránként írogatna, akkor se, ha tetszene az illető,bőven elég napi 1-2.Mint írtad, vizsgaidőszak is van- nem lehet, hogy lefoglalja a tanulás?
2020. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan érzésem, kedves kérdező, hogy te valójában saját egód védelme érdekében úgy teszed fel a kérdést, hogy van e értelme neked energiát invesztálni a csajba, holott pont azt kéred rajta számon, hogy ő miért nem invesztál annyi energiát az írogatásba mint amennyit te, mégpedig sokat, nagyon sokat! Szerintem is ki kellene lépni ebből a zsákutcából, nem mindenki szeret annyira írogatni félóránként, óránként mint te, lehet hogy a csaj is unja, vagy lehet, hogy éppen azt várja, hogy mostmár lépjél valami konkrétabbat is...

Randizz vele, személyesen. Sokkal előbb kiderül minden, és ha úgy van, sokkal hamarabb jutsz célba.

2020. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!