Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan védjem ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem ki, hogy ne legyen sex az első randin?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy általában mindig meg volt a dolog az első randevún, és általában koppantam is. Szóval fogadalmat tettem hogy nem lesz addig senkivel semmi amíg biztos nem vagyok a szándékaiban. Adott most egy fiú akivel tudnék találkozni, de 150 km távolságra él, és itt akar aludni első éjszaka. 🤦🏼‍♀️ Szóval mennyire gáz ha haza küldöm, vagy ilyen esetben lehet kivétel? 😅

2020. jan. 29. 02:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ha még nem is ismered, nem hiszem hogy fel kéne magadhoz vinned. Nem félsz, hogy kiderül hogy erőszakos, vagy akarmi? Szerintem amúgy írd meg neki nyugodtan, hogy első randin nem akarsz szexet meg együtt alvást sem.
2020. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%

Tipikus női logika. Eddig mindenkinek letoltam a bugyit, ennek meg mutatni akarom, hogy egy angyal vagyok. Távolról kell egy férfi, aki még nem ismer.

Mond meg, szex nem lesz. El fog menni, mert ő is érzi, nagy valószínűséggel lesz szex.

2020. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott is alszik, nem kell szexelni.

Bár én tuti nem engednek be a lakasomba ismeretleneket.

2020. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

"De annyit nem beszéltek meg hogy nem akarsz szexet?"


Nem hinném, hogy első randi előtt közölni kell, hogy nem lesz szex. Nehogy már!

Aki fordítva gondolja és beleeli magát, az úgy járt. Nem érdekel.

2020. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A lakásodra se vidd fel első randin, még vadidegen...
2020. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne teremts lehetőséget: ne vidd lakásra, ne tedd szét a lábad egyből.
2020. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
szerintem sehogy, ha ilyen alkat vagy...majd talán elmúlik nálad ez
2020. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Gondolom panzió, hotel stb szóba se került ("itt akar aludni"), vagy rámenős a srác, vagy a stílusodból azt vette le (rögtön lakást ajánlottál fel) hogy elsőre lesz valami...

Szerintem ez vagy provokatív kérdés vagy nem tudom, de kissé nehezen hihető.

2020. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz nemet mondani? Pedig nagyon egyszerű. Felszorítod a nyelvedet a szálpadlásodra, formálsz egy N hangzót, majd rögtön utána hozzáteszed, hogy em.
2020. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha már a szomszédnak szétraktad akkor ennek a szerencsétlennek már mért nem? Ő még utazik is miattad...
2020. jan. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!