Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a történetről? Vagy én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már feltettem pár napja, lehet valaki felismeri a történetet, de szeretném újra kikérni a véleményeket és most bővíteném is egy kicsit.


Szóval a párom munkahelyén dolgozik egy 40 körüli egyedülálló nő, akit a párom van, h dicsérget, h korához képest milyen jól néz ki stb. Anno nem nagyon figyeltem erre, de mostanság kicsit zavaró lett. Úgy érzem, h a nő picit mintha nyomulna a 25 éves páromra. Volt amikor nem ment a párom ki a kollégákkal sörözni akkor a nő szelfiket küldözgetett a páromnak. Most volt születésnapja a barátomnak, felakartam ajánlani, h a kollégáinak sütök muffinokat, h kínálja meg őket majd, de h ő már megbeszélte a nővel, h süt neki tortát... Mondom oké. A céges összejövetel után mesélte, h sikere volt a tortának stb. Kérdeztem, h a torta felvágása is sikerült-e? Mert hát ugye a szülinaposnak illik felvágni - gondoltam. H nem, ez a kolléganője vágta, hozta a vízbe bekészített kést, amíg neki gratuláltak. Én erre, h milyen cuki házaspár feeling lehetett az egész, nagyon megnéztem volna :D Nem vette a lapot, csak nevetett. Általában együtt járnak ebédelni, tudtommal többen, de eltudom képzelni, h kettesben is. Ez a nő egy minden lében kanál típust fest vagy én nem tudom...


Vagy lehet csak az öreglány startolt rá a páromra? És a párom csak nem veszi ezt észre?


2017. júl. 10. 14:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanus lenne.
2017. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy paranoiás, en mar felhívtam volna az oreglanyt hogy állítsa le magát milyen jogon küld képeket magáról? Küldje olyannak akinek nincs senkije..
2017. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
A 40es azért nem öreglány. Pont hogy nőiessége csúcsán van! Nem finnyáskodik hogy "oda ne".
2017. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

A szelfie csak 1x- i eset volt tudtommal, amikor csoportos képeket küldött de úgy, h a feje mindenképpen benne legyen.

A tortás dolgot már elengedtem, mert hát süsse meg ő, de azt nem értem, h mit kellett legyeskedni a párom körül mint valami anyuka vagy feleség vagy mintha valami köze lenne a páromhoz... H ő vágja a tortát míg a páromnak gratulálnak. Mondtam a páromnak, h engem irritál már ennek a nőnek a túlzott kedvessége, mert nem tetszik, h olyan feelinget kelt a kollégák előtt mintha valami lenne köztük. Lehet túldramatizálom, de általában én akkor voltam férfivel ennyire segítőkész ha valamit akartam tőle...

2017. júl. 10. 14:25
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem veszélyes helyzet. Anyáskodással és kényeztetéssel nyomul a satrafa. Kevés pasi tud ennek ellenállni. A közös ebéd a szex előszobája.
2017. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%

amelyik hülye fsz pasi az ilyen oreglanynak

nem tud ellenallni akkor

menjen aztan élvezze a szottyadt nőt..amelyik

igazán szereti a párját ellenáll akármilyen vonzó az illető!

2017. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Felőlem nézzen ki jól, de milyen már, h ott áll a párom, ő meg mint egy trófea feleség vágja és osztogassa a tortát míg a barátomnak gratulálnak? Kicsit fura szitu. Bár a párom amilyen vak, még akkor se venné észre ha valaki a szemébe mondaná :D
2017. júl. 10. 14:35
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

"Vagy lehet csak az öreglány startolt rá a páromra? És a párom csak nem veszi ezt észre?"

Ne légy ilyen naív. Nyilván a párodnak is bejön, hiszen dícsérgeti is.


"Mert hát ugye a szülinaposnak illik felvágni"

Vagy akinek gyakorlata van benne. A párod nyilván nem egy konxhatündér, ha nem tudott saját maga tortát sütni.


Mi is együtt járunk ebédelni, Néha többen, néha csak 2 ember. Ki hogy ér rá, van kedve.


Szerintem túlreagálod.

2017. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én feszt nem értem miért annyira érdekes h ő vágta a tortát ha már egyszer ő is sütötte.
2017. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, egy 40-es azért már egy sokat megért és ravasz nő. Nyilván a saját korosztályáról már lecsúszott. Marad esetleg valami 60-70-es bácsika vagy egy 40-es elvált 3 gyerekes anyagi-testi csődtömeg amivel csak megint a szopóágra kerülne. Így marad a vadászgatás a fiatal pasikra hiszen milyen hízelgő hogy Mamika (nagy M-el :) ) ott van mögötte a tortájával, megdicséri a ruháját, habosra veri a hiúságát ahogy csak tudja. Ha te elhanyagolod a barátod akkor ő azonnal jön mint a legmegértőbb barát és mindent megad neki amire szüksége van. Ha balhét rendezel miatta akkor még jobban ragaszkodik hozzá. Lehet hogy hülye tanács de akkor tudnál ennek véget vetni ha te is 40-es pasikkal barátkoznál. :) Ha ő tortát kapott neked is jár egy csokor virág egy igaz baráttól a születésnapodon. :) Nemde?
2017. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!