Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer használatos nő voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer használatos nő voltam? Ti mit gondoltok a következő történetről?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Elvált vagyok, ő nős. Szeretőzésről volt szó az első pillanattól kezdve, ő hosszú távú, szeretői viszonyt keresett, közös programokkal. Ideig óráig ez nekem is megfelelt volna. Főleg azért mert nagyon jól éreztem magam vele, és, állítólag, ő is velem.

Az ágyig kb két hét alatt jutottunk el, ami talán kevés, de ha belegondolunk, hogy miről volt szó, akkor talán sok is. Ez alatt a két hét alatt rengeteget taliztunk - egy másik városból autózott hozzám. Majdnem minden második nap eljött, ezen kívül állandó kapcsolatban voltunk a neten. Szóval magát a szexet kb öt-hat randi, és rengeteg levél elözte meg. Én ezt normálisnak érzem. Vagy nem az?


A pasasnak vannak furcsasagai, amikről nem mindig tudtam, mit gondoljak. Ezt nem lehet leírni, a lényeg, hogy egy nagy érzékeny, intelligens ember, aki vezető pozícióban dolgozik, és marha nagy rajta a nyomás. Sokszor mondta, hogy O már nem bírja azt a stresszt, ami rajta van. Fiatal faszi létére pszichológushoz jár.


A beszélgetéseink nagyon mély, szép beszélgetések voltak. Egyes levelei (a barátnőm szerint is) már majdnem szerelmes levél kategória.


Két, egymást követő nap szeretkeztünk. Szerintem nem sima dugás volt - de mondjatok meg, mit gondoltok. És az mind a kettő három órás alkalom volt egymás karjaiban, beszélgetve, stb. Vagy létezik olyan, hogy valakit csak simán meg akarsz dugni, de három órán keresztül csokolgatod, simogatod, beszélgetetsz vele?


A következő nap - az csütörtök volt, mondta, hogy nem fog tudni jönni a következő héten. Nekem ez most olyan volt, mint egy hideg zuhany. De persze lehet, hogy tényleg nem tudott jönni.


Ami nagyon rossz, hogy a levelek is nagyon furcsak, semmitmondóak lettek.

Alig ír. Jó ha egy nap valami kis üzit kapok.


Valamikor a hét közepén írtam neki, hogy ok,ha gondolja, akkor hagyjuk a francba ezt a történetet, szép volt, jó volt, ennyi volt, mindenki keresgéljen tovább.Erre azt válaszolta, hogy folytatni akarja, csak most nehéz napjai vannak, és hogy elöre szólt, hogy ezen a héten nem ér rá.


Utoljára tegnap húzódtam föl. Mert nekem nagyon úgy tűnik, egyszer használatos nő Voltam neki. Csak nem értem a körítést, hogy ehhez minek kellett ekkora energiát belefektetni? Meg hülyíteni szerelmes levelekkel? Meg olyanokkal, hogy különleges vagyok a számára?


Szóval, tegnap megint eljutottam oda, hogy akkor hagyjuk ezt az egészet. De megint azt válaszolta, hogy nehéz hete van, és ő ezt folytatni akarja. Ezt tegnap délelőtt írta. Én estefelé tudtam válaszolni. Hogy ok, stb,stb,és akkor mikor találkozunk?

És még azt is hozzátettem, hogyha fontos vagyok neki, már nem várat soká a válasszal.


Hát ehhez képest... Itt vagyok vasárnap délelőtt 10 órakor, és egy sort se irt, és tuti már látta a levelem még tegnap este.


Mondjátok meg, ti mit gondoltok erről? Mit csinálnatok a helyembem? Férfiak, nektek mi a véleményetek?


Megkapott és már nem érdeklem? Mert az lehetetlen hogy nem tud írni egész álló héten, ilyet senki se mondjon.


Nem csináltam cirkuszt különben, magamban őrlődök, de úgy érzem, nem sokáig bírom már, és olyat írok neki, hogy magam is megbánom.



2020. febr. 9. 10:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"Egyes levelei (a barátnőm szerint is) már majdnem szerelmes levél kategória."


Te a barátnőidnek mutogatod a levelezéseiteket? Komolyan kérdezem: te normális vagy???

Egy nős hapsi szeretője vagy. Illene a helyzetet a lehető legdiszkrétebben kezelned, erre kiadod egy vadidegennek a fazont...

Neked fogalmad sincs arról, hogy a szeretőnek kb. "kuss a neve"?

Te az a fajta levakarhatatlan nő vagy, aki egy hónap múlva az asszonynak fogja ezeket a leveleket küldözgetni, mert azt hiszi, övé lehet ez az amúgy főnyeremény faszi...

2020. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a problémádat. Megmondta, hogy nem ér rá jövő héten. Erre te kétszer is ráírsz, hogy akkor hagyjátok a francba. De hát szólt előre, akkor még nem volt baj?

Az itt igazán a gond, hogy nem fogod fel, hogy te csak a szeretője vagy. Szó sincs szerelmes levelekről meg szerelmeskedésről. Csak kedves veled, hogy utána megdughasson. Te pedig számon kéred, hogy szombat este miért nem válaszol neked. Ennyire értetlen vagy? Valszeg épp a feleségét dugta. Ne legyél már hülye, ő nem szerelmes beléd (veled ellentétben) téged, csak szexelni jár veled össze.

2020. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm 12 évig volt szeretői státuszban. Az elején ő sem foglakozott azzal, hogy a pasi családos. Kedves volt vele a szeretővel lehetett nagyokat hancúrozni, aztán a titkolózás is izgalmas volt, a pasi humoros volt, kedves, jó volt vele minden. Pár év elteltével a hölgy egyre többet akart, mivel ez a pasi nagyon szabadon mozgott, sokat voltak együtt, gyakran nála is aludt. Aztán jöttek a gondok, a hölgy a hétvégéket, az ünnepnapokat egyre nehezebben bírta. Egyre többször veszekedtek, lett belőle egy se veled se nélküled kapcsolat. Aztán többször is terhes lett, és sorra vetette el a gyerekeit... A pasi még mindig igérgetett. 12 év után elvált, de úgy hogy már a felesége dobta ki. A hölgyike meg hoppon maradt, mert a pasi lelépett egy másik nővel.

Ő is úgy kezdte, mint a kérdező, lazán csak szex és semmi kötődés, semmi érzelem. Szerintem ilyen nincs, mert egyik félnél biztosan kialakul, aki hétvégén egyedül ül otthon, egy darabig romantikázik, álmodozik, aztán ez keseríti meg az életét, és többet akar.

2020. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

#33 Ez a sztori is annyira, de annyira tipikus...

Van egy nagymenő hapsi, aki unatkozik, tinderezik, nőket szédít.

És vannak a hülyébbnél hülyébb szeretők, akik szerelmesek lesznek az adott trógerbe, és azzal áltatják magukat, hogy "de belém biztosan szerelmes", "majd miattam megváltozik/elválik", stb...


Persze. Elválik majd, ha az asszony kidobja. De hogy nem a szerető lesz a felvállalt barátnő, hanem egy normális, felvállalható nő, az fix. Mindig így van.

2020. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
52%
Ő simán csak ingyen prostit keresett, te meg ugrottál erre. Valaki asszem már írt, hogy elég szarul áraztad be magad nála, most meg már tisztában van vele, hogy az ujja köré csavart, ezért egy szros kávéért is rohansz lelkesen. Amíg nem szakítod meg vele a kapcsolatot, ez fog menni, de te tudod...
2020. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Volt azóta találka, Kérdező? Hogy alakulnak a dolgaitok? Néha megírhatnád, hogy mi van veletek, mert őszintén kíváncsi vagyok, hogy nektek mi lesz ebből (én 2 évig voltam szerető, nekem lett belőle kapcsolat, hátha nektek összejön).
2020. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%
Minden zarándokút az első lépéssel kezdődik. Minden nő egyszer használatosnak indul. Csak van, aki érdemes akár egy életre szóló kapcsolatra is.
2020. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
41%
Ez meg már milyen duma " Minden nő egyszer használatosnak indul." Prostituáltakról beszélsz? Mert azokat szokták használni.
2020. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!