Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer használatos nő voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer használatos nő voltam? Ti mit gondoltok a következő történetről?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Elvált vagyok, ő nős. Szeretőzésről volt szó az első pillanattól kezdve, ő hosszú távú, szeretői viszonyt keresett, közös programokkal. Ideig óráig ez nekem is megfelelt volna. Főleg azért mert nagyon jól éreztem magam vele, és, állítólag, ő is velem.

Az ágyig kb két hét alatt jutottunk el, ami talán kevés, de ha belegondolunk, hogy miről volt szó, akkor talán sok is. Ez alatt a két hét alatt rengeteget taliztunk - egy másik városból autózott hozzám. Majdnem minden második nap eljött, ezen kívül állandó kapcsolatban voltunk a neten. Szóval magát a szexet kb öt-hat randi, és rengeteg levél elözte meg. Én ezt normálisnak érzem. Vagy nem az?


A pasasnak vannak furcsasagai, amikről nem mindig tudtam, mit gondoljak. Ezt nem lehet leírni, a lényeg, hogy egy nagy érzékeny, intelligens ember, aki vezető pozícióban dolgozik, és marha nagy rajta a nyomás. Sokszor mondta, hogy O már nem bírja azt a stresszt, ami rajta van. Fiatal faszi létére pszichológushoz jár.


A beszélgetéseink nagyon mély, szép beszélgetések voltak. Egyes levelei (a barátnőm szerint is) már majdnem szerelmes levél kategória.


Két, egymást követő nap szeretkeztünk. Szerintem nem sima dugás volt - de mondjatok meg, mit gondoltok. És az mind a kettő három órás alkalom volt egymás karjaiban, beszélgetve, stb. Vagy létezik olyan, hogy valakit csak simán meg akarsz dugni, de három órán keresztül csokolgatod, simogatod, beszélgetetsz vele?


A következő nap - az csütörtök volt, mondta, hogy nem fog tudni jönni a következő héten. Nekem ez most olyan volt, mint egy hideg zuhany. De persze lehet, hogy tényleg nem tudott jönni.


Ami nagyon rossz, hogy a levelek is nagyon furcsak, semmitmondóak lettek.

Alig ír. Jó ha egy nap valami kis üzit kapok.


Valamikor a hét közepén írtam neki, hogy ok,ha gondolja, akkor hagyjuk a francba ezt a történetet, szép volt, jó volt, ennyi volt, mindenki keresgéljen tovább.Erre azt válaszolta, hogy folytatni akarja, csak most nehéz napjai vannak, és hogy elöre szólt, hogy ezen a héten nem ér rá.


Utoljára tegnap húzódtam föl. Mert nekem nagyon úgy tűnik, egyszer használatos nő Voltam neki. Csak nem értem a körítést, hogy ehhez minek kellett ekkora energiát belefektetni? Meg hülyíteni szerelmes levelekkel? Meg olyanokkal, hogy különleges vagyok a számára?


Szóval, tegnap megint eljutottam oda, hogy akkor hagyjuk ezt az egészet. De megint azt válaszolta, hogy nehéz hete van, és ő ezt folytatni akarja. Ezt tegnap délelőtt írta. Én estefelé tudtam válaszolni. Hogy ok, stb,stb,és akkor mikor találkozunk?

És még azt is hozzátettem, hogyha fontos vagyok neki, már nem várat soká a válasszal.


Hát ehhez képest... Itt vagyok vasárnap délelőtt 10 órakor, és egy sort se irt, és tuti már látta a levelem még tegnap este.


Mondjátok meg, ti mit gondoltok erről? Mit csinálnatok a helyembem? Férfiak, nektek mi a véleményetek?


Megkapott és már nem érdeklem? Mert az lehetetlen hogy nem tud írni egész álló héten, ilyet senki se mondjon.


Nem csináltam cirkuszt különben, magamban őrlődök, de úgy érzem, nem sokáig bírom már, és olyat írok neki, hogy magam is megbánom.



2020. febr. 9. 10:11
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

#9# Igazad van... És ezt segítő válasznak érzem.


#7# Nem akaszkodtam. Azt mondtam inkább, hagyjuk abba.


Amúgy most írt, hogy a jövő héten szabadabb lesz, és a holnapi nap meg tudunk inni egy kávét. ( Egy óra autóútra van tőlem, azért szerintem ez egy kávéért... A legtöbben nem jönnének ide csak ezért. Nekem pl ez is jól esik)

2020. febr. 9. 10:59
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
Máskor ne kezdj hazas himcurvákkal. A himlityók már csak ilyenek.
2020. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi volt a megállapodásotok, te most többet vársz, mert elkábított pár romantikusnak látszó üzenettel. Ez csupán befektetés, hisz üzletember, ha kellesz neki elővesz egy újabb dugasra, ezért nem szakít. Ingyen p u n c i. Valójában értéktelen vagy számára, a legkisebb energia befektetéssel megkapta, amit akart. Te meg beleegyeztél. És azért vagy értéktelen számára, mert te értékeled le magad. Egy nős pasival csak dgasra találkoztál. Igénytelen vagy kérdező és fogalmam sincs mit vársz.

Ugyanúgy átvagybszva, mint a felesége, van harmadik, negyedik p u n c i..minden városban ingyen. Igénytelenek a mai nők.

2020. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek, hogy csak szex lesz köztetek.

Ő jófej volt udvarolt, kedves volt, nem azt kérdezte, hogy mikor mehet fel dugni, hanem megadta a módját, a szexnek is. És onnantól, hogy eljutottatok oda, amiért megismerkedtetek, te egyből követelőző lettél, mintha kapcsolatban lennétek.

Ment volna ő többször is, ha a helyén tudtad volna kezelni a dolgokat, de mivel problémás vagy, ő meg olyan jó pasi, hogy csak ő tetszik neked ezerből is könnyedén talál új szeretőt.

2020. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kapcsolatban vagyok férfiként.

Bár mi már többször találkoztunk, és mindketten függetlenek vagyunk. Én akár többet is el tudnék képzelni vele, de nem abból indultunk ki az elején, és úgy látom ő nem biztos hogy akarná. Természetesen napokat töltünk együtt, egymás karjában, úgy ahogy te írtad, majdnem olyan mint egy normális kapcsolat.

Viszont az utóbbi időben úgy érzem mellőzve vagyok, nem ír annyit 2 nap múlva válaszol, stb. Holott előtte oldalakat írtunk . Rosszul esik....de viszont nem ígért semmit, és úgy indult az egész mint amit te írtál hogy laza kapcsolat, emiatt nem is vonnám kérdőre.

Most úgy vagyok hogy nagyon szép volt a kezdés , örülök neki hogy mi is randizgattunk mielőtt ágyba mentünk volna azonnal. Igazából egy szép emlék lesz ha vége lesz...így fogok rá gondolni!

Azt hiszem ilyen dolgok megesnek normálisnak induló kapcsolatban is, hogy alábbhagy az érdeklődés.

2020. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%

"Miért írsz olyat, hogy isten mentsen az olyan nőktől , mint én? Én nem szállt rá senkire."


De. Rászálltál. És ezért nem keres. Egy szeretőnek illene tiszteletben tartani pl., hogy hétvége van, és a hapsi a családjával van. Erre te mit csinálsz? Írkálsz neki, zsarolod, választ vársz.

Még szép, hogy menekül...

2020. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%

Most tekintsünk el a megcsalós sztoritól, mert eleve gáz az egész szitu.

De: ő nyíltan közölte, hogy szerető kell. A szerető második. Mindig. Közölte, hogy a héten nem ér rá. Semmi közöd hozzá, hogy miért nem, de hogy csak egy példát mondjak: pl épp nyaralni vannak az asszonnyal, ahol nem ér rá romcsi szerelmesleveleket írni neked és/vagy könnyebben bukna le. Tök mindegy. A lényeg, hogy szólt, hogy a héten hagyd békén.

Te ennek ellenére csak azértis újra meg újra meg újra bacctatod, hogy demiéééért. Úgyhogy itt most te vagy a hunyó, magadnak csinálod a feszkót. Ő szólt előre.


Ha szeretői viszonyt akarsz, nyeld be, hogy mindig második leszel, hogy eltűnik napokra-hetekre, ha épp más a fontos. A te dolgod, hogy ott legyél talonban, és ugorj, ha füttyent. Mert ezt vállaltad a kávézásokért meg a cuki szerelmes levelekért cserébe.

Ja, hogy te nem ilyen lovat akartál? Akkor növessz gerincet, közöld a paskóval, hogy tegye ugyanezt megcsalás helyett, és keress olyan férfit, akivel normális kapcsolatot tudsz létesíteni.

2020. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
48%

"Amúgy most írt, hogy a jövő héten szabadabb lesz, és a holnapi nap meg tudunk inni egy kávét."


Te jó ég! Mennyire olcsó lotyó vagy (mindenféle értelemben)!

Egy normális szeretőt ékszerekkel, lakással, meg luxusutakkal halmoz el egy-egy cégvezető... te meg beéred egy kávéval... :)

2020. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
79%
2 hetet melozott ezert a 2 dgasert es most keres uj izgalmakat. Ez a velemenyem.
2020. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Leoltottak rendesen a válaszolók, de igazuk van. A helyedben én megszakítanám a kapcsolatot ezzel a férfival, igya meg a kávéját egyedül vagy a feleségével. Nem is haragudhatsz rá, mert tisztában voltál a helyzetével.

Az önbizalmadat, önértékelésedet helyre kéne tenned, és tisztáznod magadban, milyen kapcsolatra vágysz! Ne hazudj magadnak, hogy elég a szeretői viszony, ha nem elég. Ez több mint megalázó, kuncsorogni valakinek, hogy megbszon.

2020. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!