Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer használatos nő voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer használatos nő voltam? Ti mit gondoltok a következő történetről?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Elvált vagyok, ő nős. Szeretőzésről volt szó az első pillanattól kezdve, ő hosszú távú, szeretői viszonyt keresett, közös programokkal. Ideig óráig ez nekem is megfelelt volna. Főleg azért mert nagyon jól éreztem magam vele, és, állítólag, ő is velem.

Az ágyig kb két hét alatt jutottunk el, ami talán kevés, de ha belegondolunk, hogy miről volt szó, akkor talán sok is. Ez alatt a két hét alatt rengeteget taliztunk - egy másik városból autózott hozzám. Majdnem minden második nap eljött, ezen kívül állandó kapcsolatban voltunk a neten. Szóval magát a szexet kb öt-hat randi, és rengeteg levél elözte meg. Én ezt normálisnak érzem. Vagy nem az?


A pasasnak vannak furcsasagai, amikről nem mindig tudtam, mit gondoljak. Ezt nem lehet leírni, a lényeg, hogy egy nagy érzékeny, intelligens ember, aki vezető pozícióban dolgozik, és marha nagy rajta a nyomás. Sokszor mondta, hogy O már nem bírja azt a stresszt, ami rajta van. Fiatal faszi létére pszichológushoz jár.


A beszélgetéseink nagyon mély, szép beszélgetések voltak. Egyes levelei (a barátnőm szerint is) már majdnem szerelmes levél kategória.


Két, egymást követő nap szeretkeztünk. Szerintem nem sima dugás volt - de mondjatok meg, mit gondoltok. És az mind a kettő három órás alkalom volt egymás karjaiban, beszélgetve, stb. Vagy létezik olyan, hogy valakit csak simán meg akarsz dugni, de három órán keresztül csokolgatod, simogatod, beszélgetetsz vele?


A következő nap - az csütörtök volt, mondta, hogy nem fog tudni jönni a következő héten. Nekem ez most olyan volt, mint egy hideg zuhany. De persze lehet, hogy tényleg nem tudott jönni.


Ami nagyon rossz, hogy a levelek is nagyon furcsak, semmitmondóak lettek.

Alig ír. Jó ha egy nap valami kis üzit kapok.


Valamikor a hét közepén írtam neki, hogy ok,ha gondolja, akkor hagyjuk a francba ezt a történetet, szép volt, jó volt, ennyi volt, mindenki keresgéljen tovább.Erre azt válaszolta, hogy folytatni akarja, csak most nehéz napjai vannak, és hogy elöre szólt, hogy ezen a héten nem ér rá.


Utoljára tegnap húzódtam föl. Mert nekem nagyon úgy tűnik, egyszer használatos nő Voltam neki. Csak nem értem a körítést, hogy ehhez minek kellett ekkora energiát belefektetni? Meg hülyíteni szerelmes levelekkel? Meg olyanokkal, hogy különleges vagyok a számára?


Szóval, tegnap megint eljutottam oda, hogy akkor hagyjuk ezt az egészet. De megint azt válaszolta, hogy nehéz hete van, és ő ezt folytatni akarja. Ezt tegnap délelőtt írta. Én estefelé tudtam válaszolni. Hogy ok, stb,stb,és akkor mikor találkozunk?

És még azt is hozzátettem, hogyha fontos vagyok neki, már nem várat soká a válasszal.


Hát ehhez képest... Itt vagyok vasárnap délelőtt 10 órakor, és egy sort se irt, és tuti már látta a levelem még tegnap este.


Mondjátok meg, ti mit gondoltok erről? Mit csinálnatok a helyembem? Férfiak, nektek mi a véleményetek?


Megkapott és már nem érdeklem? Mert az lehetetlen hogy nem tud írni egész álló héten, ilyet senki se mondjon.


Nem csináltam cirkuszt különben, magamban őrlődök, de úgy érzem, nem sokáig bírom már, és olyat írok neki, hogy magam is megbánom.



2020. febr. 9. 10:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
48%

A pasas helyében nagyon gyorsan megszabadulnék tőled. Egy szerető csendben meghúzza magát, te már az elején vergődsz. Mégis mit akarsz? Arra jó vagy, többre nem. A kávézás címszó alatt holnap lehet kiadja az utad,amit meg is érdemelnél.


Ha nem is normális kapcsolatod van,csak összejársz valakivel, legalább annyi tartásod lehetne, hogy ne nős pasassal kezdj. Szánalmas vagy.

2020. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szeretői szerep átka, a házas férfi időnként kalandozik, aztán visszamegy az asszonyhoz, lehet hogy igen, csak akkor kellettél neki és csak egy kaland volt, lehet hogy majd "ha kedve támad" akkor esetleg majd "lesz folytatás" nemsokára, ha ő majd "úgy gondolja".
2020. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod helyén kezelni. Ha valóban tudatában lennél annak, hogy csak szerető vagy, akkor felismernéd, hogy az bizony ezzel jár. Van, hogy egymás karjaiban szeretitek egymást és van, hogy 2 hétig alig beszéltek. Brutál nehéz egy ilyen kapcsolat és nem normális. Ha szól, hogy nem fog ráérni, akkor neked el kell fogadnod azt, hogy háttérbe kerülsz, mással kell foglalkoznia. Te ahelyett, hogy ezt elfogadnád, hadjáratot indítottál hiszti formában, amit nyilván ő sem tud hova tenni, ezért nem is ír inkább. Ez az egyik opció. A másik meg az, hogy tényleg csak addig kellettél, amíg meg nem kapott. Szerintem ha ezt a kapcsolatot életben akarjátok tartani, akkor tisztáznotok kell a határokat, amit a másik semmilyen formában nem léphet át. Ezen felül magadban is tisztáznod kell, hogy mit várhatsz el egy ilyen kapcsolattól és mi az, ami irreális. Az irreális, hogy mindennap órákat töltsön veled. Akár élőben, akár online.
2020. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%

Egy órát utazik hogy veled megigyon egy kávét.

Ennyire naív nem lehetsz. Vagy minket nézel hülyének

Kíváncsi lennék ha előtte közölnéd hogy megjött a menszid akkor is lejönne csak egy kávé miatt.

Ha tényleg ilyen egyszerü gondolkodású vagy akkor ne csodálkozz ha gumi nő vagy a pasiknak.

2020. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
#24# Hát csak kávé lesz. És ő is csak azt akar, mert nincs is másra idő.
2020. febr. 9. 12:23
 26/38 anonim ***** válasza:
74%

Nincs is.másra idő? Akkor most miattad jön? De nincs másra idő. És ezért utazik 2 órát. Istenem, te tényleg .......

Hagyjuk.

2020. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szex miatt csalják a párjukat, hanem figyelemért, törődésért, izgalomért, újért, másért.


Szerintem te vagy csak szexre vagy tartva(ebben az esetben biztosan kavar másokkal is), vagy a figyelemért tart(összebújás miatt ez valószínűbb), ez esetben csak akkor fog menni, ha igénye van és nincs más a képben.


Mindenképp szívás, mellesleg látszik, hogy neked is kapcsolat kell, mint a legtöbb embernek. Érzelmileg kihasznál, ha nem is mindig van szex, azt akarja hogy valaki foglalkozzon vele, hiányolja, hogy értékesebbnek érezze magát.


Szabadulj meg minél hamarabb, rá fogsz menni

2020. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsülésed fog erre rámenni. Ő füttyent, te pedig akkor boldog vagy és azonnal rendelkezésre állsz. Ő mondja meg mikor jó.
2020. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
85%
Egy Nárcisztikus férfi pont így viselkedik! És egy társfüggő nő pont úgy, mint a kérdező.
2020. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem akarja folytatni,csak most lehet vmi családos bizbasz programok is vannak,és te a sokadik lettél a sorrendbe.Persze,hogy röviden válaszol,mert nem akar beszélgetésekbe bonyolódni.Készülj fel,hogy ilyen sokszor lesz,csak meddig fogid birni...
2020. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!