Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek a "nagydumás" férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek a "nagydumás" férfi tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

Van ez a városi legenda a nagydumás férfiról aki mint egy MLM ügynök, állítólag egyszerűen ledumálja a nőkről a bugyit.


Függetlenül attól ,hogy ez a nagydumás hány éves, hogy néz ki és milyen egzisztenciája van.


De mi a nők tapasztalat erről?


Sosem szóltok rá a nagydumásra, hogy most egy percig ne beszélj mert már k**va idegesítő vagy?



2020. ápr. 2. 08:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
Engem taszít. Nem szeretem a nagyon pörgős, állandóan reflektorfényt élvező, magát folyamatosan produkáló férfiakat. De egyébként tényleg a nagydumás férfiak a vonzóak a nők nagyrészének.
2020. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz a sok beszéd, hanem a minőségi, kölcsönös beszélgetés. Tehát jó kommunikációs készség, amiben az is benne van, hogy nem dumálunk feleslegesen sokat.
2020. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Akinek be nem all a szaja, az idegesito. Volt egyszer egy ilyen, hogy ultunk egy helyen barati tarsasaggal es epp arra jart valaki, aki ismert par embert tolunk, en nem ismertem, beult hozzank es onnantol kezdve be nem allt a pofaja, nyomta a sztorikat meg a poenokat es mi 6-7-en ahanyan addig voltunk elotte es normalisan beszelgettunk mindannyian egymassal, onnantol kezdve meg se tudtunk szolalni kb. Legszivesebben pofon vagtam volna, de nyilvan nem tettem :D Azt hiszem utana lelepett valamikor.

Alapvetoen az a fontos, hogy valakivel lehessen parbeszedet folytatni, de szorakoztato is legyen, illetve az en humoromra is legyen vevo, mert foleg a kezdeti szakaszban ez a legfontosabb, a normalis beszelgetes es a kozos nevetes. Nekem az sem palya, akivel csak es kizarolag komoly dolgokrol lehet intellektualis tarsalgast folytatni, mintha ket 60 eves egyetemi professzor lennenk a Discovery adasaban, de az sem, amikor valaki kenyszert erez ra, hogy megallas nelkul omlessze magabol az elkepeszto torteneteket, mert majd attol biztos amulok xD

2020. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13%
Nagydumás,erőszakos,önző.Az ilyen típusú nyerő a nőknél.Sittes múlt,előny.
2020. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Idegrohamot kapok a szófosóktól és menekülök.
2020. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem vonzó számomra, sőt idegesítő is.

(N/24)

2020. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, de imádom, hogy egyesek megint más helyett akarják megmondani, kinek ki a vonzó. :D


Nem, nem vonzó az ilyen férfi, kifejezetten irritáló nekem akkor is, ha még 20-an erőltetik itt.

Humorra is jobban bejönnek azok a férfiak, akik ritkán szólnak, de akkor csípőset.

2020. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Engem pl taszítanak...

N27

2020. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%
Az altalad vazolt figura egy luzer, aki igyekszik, es elborzaszto. Lattal mar filmhost, akcio, western? Feminin szofoso szerinted? Csak lehet keveset ugy mondani hogy. Es lehet izzado tenyerrel kusshadni a sarokban. Nem ugyanaz.
2020. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem, sőt, engem kifejezetten taszítanak az ilyenek
2020. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!