Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek a "nagydumás" férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek a "nagydumás" férfi tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

Van ez a városi legenda a nagydumás férfiról aki mint egy MLM ügynök, állítólag egyszerűen ledumálja a nőkről a bugyit.


Függetlenül attól ,hogy ez a nagydumás hány éves, hogy néz ki és milyen egzisztenciája van.


De mi a nők tapasztalat erről?


Sosem szóltok rá a nagydumásra, hogy most egy percig ne beszélj mert már k**va idegesítő vagy?



2020. ápr. 2. 08:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom, hogy vannak ennek fokozatai meg "változatai". Aki folyton pofázik akár kell akár nem az szerintem sem vonzó egy nőnek sem. Tényleg csak arra tudsz gondolni, hogy "úr isten fogd már be".

De szerintem van egy réteg aki úgy "nagydumás", hogy amúgy nem tenyérbemászó és nem tart folyton kiselőadást. Hanem amikor kell, amikor olyan a helyzet akkor olyanokat mond, hogy megfulladsz a nevetéstől. Nekem ez a kategória nagyon vonzó, mindig szerettem azokat az embereket akik tudják, hogy mikor kell megszólalni és eszméletlen jó szövegük van.

2020. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%

Itt minden nőt taszítanak az önfényező, nagyképű, önimádó, agresszív férfiak, esküdözve fújjognak rájuk...:D


Viszont ha körülnéz bárki az ismerősi körében, az összes ilyen férfinak van párja, sokszor teljesen átlagos, szolidabb nők, akikről azt hihetné az ember, hogy nem ez a preferenciájuk. Legtöbbször megalázza és veri is őket a kanjuk, mégis vele maradnak, de majd ezt is megmagyarázzák itt valahogy az "őszinte" gyengébb nem tagjai. :)

2020. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
#22: Ez azért van, mert nem csak nekünk, de még saját maguknak is hazudnak arról, hogy mihez vonzódnak.
2020. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt a nagydumás nem agresszív automatikusan.


Másrészt a nagydumás mióta alfa? Ha belegondolok, nekem alfa, nem kinézetre nyilván, Clint Eastwood-féle határozott, csendes karakter. És nem azért csendes, mert összeszarja magát. Nem a pofázásáról híres.


Nagydumás emberekkel nem voltam még olyan kapcsolatban, hogy rájuk szólhattam volna, hogy kussoljanak. Rengeteg nagydumás emberfajta van, ahogy leírták. Van, aki magáról önti a szót; van, akin látod, hogy ideges, és muszáj a csendet telebeszélnie; van, aki folyamat viccelődik, hogy eladja magát; van, aki folyamat olt mindenkit, mert nincs önbizalma, stb.

2020. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
22es, sose volt ilyen párom, de igen, te biztosan jobban tudod ismeretlenül, hogy az itt válaszolóknak milyen párkapcsolati preferenciáik vannak :D
2020. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%

23 Nem, ez azert van, mert nektek kb mindenki nagydumasnak szamit, aki nem ego arccal kussol mint ti, ha not lat, mert azt se tudja, hogyan kell azt mondani egy nonek, hogy szia. Es ha epp elmentek egy par mellett es csak annyit hallotok, hogy a srac mond valami oltast a lanynak (ami egy normalis kapcsolatban szimpla vicces szivatas, nem bunkosagbol mondjak), akkor azt is elkonyvelitek egy tusko parasztnak, meg hogy ennek a lanynak is a bunkok kellenek, bezzeg ti ejjel-nappal szerelmes versekbol ideznetek neki, stb.

Szamtalanszor lelepleztetek mar magatokat, hogy igy gondolkodtok, nem nekunk kellenek a bunko, szofoso stb ferfiak, hanem ti gondoljatok azt, hogy ilyenek azok a ferfiak, akik nem olyan nyomingerek, mint ti.

2020. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen egyetértek a #26-ossal. Számotokra mindenki “nagydumás alfahím”, aki képes hozzászólni a nôkhöz és nem égeti le magát. Meg amíg az ilyen MLM-es lúzerekrôl gondolod, hogy nagymenô,hàt... vannak bajok rendesen
2020. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem fárasztóak nőben és férfiban is: energiavámpírok.
2020. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!