Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek adjak igy eselyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak igy eselyt kettonknek?

Figyelt kérdés
En most fogok vegezni az alapkepzesen ami ugye 3 eves, de a sracnak még van egy eve a suliba mert o 4 eves kepzesen van. Azonban en ebben az evben elkezdek dolgozni, o meg meg sulizni fog, szerintetek ettol fuggetlenul mukodne a dolog? (Mert o szeretne. En meg nem tudom,ugye a kialakult helyzet miatt nem tudunk randizni) Vagy ugymond o hatterben fogja erezni magat en pedig nem tudok majd ra felnezni mint ferfi ebbol kifolyolag?
2020. ápr. 4. 17:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezer ok van amiert fel tud ram nezni, csak nem tudom h ez kesobb ki fog e utkozni hogy en dolgozok o meg tanul. Nyilvan osszekoltozni csak akkor koltoznenk ha o vegezne, azert is lenne olyantol tanacsot kapni aki volt mar vagy hallott hasonlo sziturol es Mukodott.
2020. ápr. 4. 17:55
 12/22 anonim ***** válasza:

#11


De ha jön is ilyen, te bele fogsz kötni "hogy az nem úgy van ám" és ez így fog menni oldalakon keresztül.

2020. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Most se kotottem bele senkibe 😅 kerdeseket fogalmazok meg
2020. ápr. 4. 18:07
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem probléma. Ha így érzed, hogy az, akkor inkább hagyd szegény srácot.


N

2020. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyilatkozhatok a többiek nevében is, hogy nem értjük a kérdésed, hogy miért kéne lenézned valakit (vagy miért ne tudnál felnézni rá) azért mert még nem végzett, mivel 4 éves képzésen van?
2020. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg az alapján fogsz dönteni, hogy én leírom, hogy 22 éve együtt vagyok a férjemmel és végigcsináltuk egymás mellett a tanulok, dolgozok, egyszerre dolgozunk és tanulunk, csak az egyik dolgozik, másik tanul/alkalmi munka kombinációt.

Ez az élet! Vele jár. Soha nem jutott eszembe lenézés!

2020. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
8: egy évig? Hát hogy mondjam, nem szarnám magam össze attól, hogy nem tudok felnézni arra, aki egy évig ugyanolyan motivációkkal, ugyanolyan kemény munkával és ugyanolyan mentalitással küzd és csupán a képzési idő miatt maradt más élethelyzetben. Ezért vagy te egy gyökér.
2020. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Te mit végeztél és ő mit tanul még? Mert ha ő egy eleve 4 éves képzésre jár, amit nem lehet 3 év alatt befejezni, akkor nem értem, hogy mi a probléma? Hiszen ő lehet, okosabb lesz, míg Te csak egy kis könnyű 3 évest végeztél el. Ezt nem lebecsmérlésként írom, hanem azért, mert egy évig nem tudnál rá felnézni? Ha így gondolkozol, akkor sosem fogsz tudni rá felnézni, mert Te mindig is egy évvel többet fogsz dolgozni. Bele se merek gondolni, ha együtt maradnátok, mi lesz, amikor hamarabb méssz nyugdíjba...

Gyorsan szakítsatok, hagyd a srácot egy értelmesebb lánynak!

2020. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én biztos lenéznélek pasiként, hogy amíg én 4 éves képzésen vagyok, addig Te csak 3 évesen...tiszta gáz. Tuti csak olyan csajjal kezdenék, aki minimum 4 éves képzésen van.
2020. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat


Azert irtam ugy,hogy "srac" mert nem a parom, még csak alakulgat a dolog

2020. ápr. 5. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!