Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi arrol a velemenyetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arrol a velemenyetek, hogy lanyt randia hivok, neten de csak egy oreg ladam van. (zsiguli). Kicsit szegyellem, ezért rakerdezek, ladaba beulnel e? erre a lany lemondja a randit

Figyelt kérdés
késobb beszelek vele, s eloadja hogy nem szamit neki ha a pasi szegeny mert ot a lelki ertekek erdeklik. erre szemrehanyast teszek neki hogy ez csak vetites mert engem bezzeg lerazott, mert csak egy oreg autom van. erre kiderul, hogy azert razott le, mert azt hitte, hogy valami pszichopata vagyok, s be akarom ultetni egy la'da'ba, majd rácsukni s lelakatolni s pl. a dunába dobni.
2020. máj. 11. 09:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
az anysoft esetében megjelennek az ékezetek is kulön s nem kell veluk vacakolni?
2020. máj. 11. 09:42
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A tesómnak két drága nyugati autója és egy Ladája van, mert az a hobbija.


Ha első randira megy, akkor a Ladával megy mindig, mert remek szűrő. Volt, aki kiesett emiatt, de nem sajnálja.


A jelenlegi barátnőjét nem érdekelte, hogy milyen autója van.

2020. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
én is mentem anno barkasszal, de abba akkor se mertek beszállni, mikor látták, hogy nem láda
2020. máj. 11. 10:02
 14/29 anonim ***** válasza:
57%

Ó, mit nem adnék egy Ladáért. :(


Az első kocsink annak idején Lada volt, de sajnos túl sokba került volna a javítás (70-es évekbeli volt, már sok minden rossz volt rajta), és eladtuk olyannak, aki foglalkozni akart volna vele. Később én is tervezek Ladát (is) venni.


A Lada menő.

2020. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
én a barkasszal voltam ugyanigy, de sokat evett s sok gond is volt vele.
2020. máj. 11. 10:09
 16/29 anonim ***** válasza:

Felénk BAZ megyében sok nő ha van egy normális ladád kb azt kérdezi mikor puszilhatom meg. Na de a Rally kúltúra egyik fellegvára vagyunk. Némi normális optikai tunninggal menővé tehető. Szépen összerakott futómű festett lengőkar szilentek szép gátlók rúgók. Normális világítás....egy szép végdob.

Nem friss a fényezése,de polírozhatod.

Szelepdeklit légszűrőházat lehet szépen festeni. Beltèrbe flokkolás...

2020. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

OFF


#11

Igen, full ékezetes. Kell vacakolni a beállítással, de megéri.

Én pl a javaslatokat kikapcsoltam, mert egyrészt be tudom írni az ékezeteket, másrészt azzal sok helyet foglalna már (plusz egy sor). Ha kell segítség, akkor írj!

Témánál arra kell figyelni, hogy a 4 soros teljes ékezetes legyen, hogy qwertz legyen, és hogy látszódjanak a másodlagos karakterek. Én valamelyik feketét használom. Az automatikus javításokat meg egy az egyben ki lehet kapcsolni. Van gyorsmenü emojikhoz 🥰 „magyar idézőjelek”

Imádom.


ON

2020. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget, az a helyzet még nincs mobilom, csak egy ősrégi. alkatel1042x. na amiatt is huzzák a szájukat a lányok, de arra már találtam megoldást. berakom egy apple tokba s ugy használom. a xiaomi note 8t-vel kacérkodom, de szerencsére nem vettem meg a járvány elött, most meg feleslegesen fizetném a mobilnetet, miközben ugyis itthon vagyok a laptoppal a karantén alatt.
2020. máj. 11. 10:23
 19/29 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe, hogy lehet azért mondta le a randit, mert már alapból azt feltételezted róla, hogyha nem menő a kocsid akkor be sem ül? Nem minden lányt csak ez érdekel meg a bmw-s köcsögök, én pl jóval átlag feletti lány vagyok, az elmúlt félévben pedig olyan autókban is voltam amiket a nagymenők körberöhögtek volna. De azért engem meg lerendeztek volna szívesen. A vicceskedők előtt leírnám, hogy nem azért voltam ezekben az autókban mert épp lecidáztattak volna, egyszerűen szükség volt rá és marhára nem érdekel ki mit gondolt róla. Lehet valaki egy x5-ösből dumál, de annak is megvan a baja az életében, lehet nem is kevés, én ezért nem irigylem senki kocsiját, mert lehet sokkal rosszabb élete van ami kívülről nem látszik. Én meg még tizenévesen bőven megtudom teremteni magamnak a jövőben.
2020. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Lehet, én is hasonlóan reagáltam volna.

Teljesen felesleges előre közölnöd az autód márkáját, az meg nagy hiba volt, hogy még nem is találkoztatok, de azt kérdezed, beülne-e az autódba. nekem is berregne a vészcsengő.

2020. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!