Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi arrol a velemenyetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arrol a velemenyetek, hogy lanyt randia hivok, neten de csak egy oreg ladam van. (zsiguli). Kicsit szegyellem, ezért rakerdezek, ladaba beulnel e? erre a lany lemondja a randit

Figyelt kérdés
késobb beszelek vele, s eloadja hogy nem szamit neki ha a pasi szegeny mert ot a lelki ertekek erdeklik. erre szemrehanyast teszek neki hogy ez csak vetites mert engem bezzeg lerazott, mert csak egy oreg autom van. erre kiderul, hogy azert razott le, mert azt hitte, hogy valami pszichopata vagyok, s be akarom ultetni egy la'da'ba, majd rácsukni s lelakatolni s pl. a dunába dobni.
2020. máj. 11. 09:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ja, és most majd biztos jönni fog, hogy a hercegnő lányoknak derogál egy ladába beülni, aranyáso rbanc az összes, de azt már nem fogják fel, hogy itt nem az volt a gond.
2020. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
na akkor már inkább egy aranyáso nő legyen mint olyan aki azt várja el, hogy gondolatolvaso legyek. inkább megyek egyetemre, hogy karriert alapozzak meg, mint holmi ezo tanfolyamokra látnokképző szakra.
2020. máj. 11. 10:43
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem kell gondolatolvasónak lenni, csak gondolom még nagyon gyerek felfogásod van és be sem tudod ismerni ha hibáztál valamiben, egyből jön a mártírkodás. Kérdezz körül az ismerőseid körében, hogy ki szokta randi előtt megkérdezni az adott lánytól, hogy derogál e neki beülni x y autóba. Nem csodálom ha lemondja a randit és nem fecsérli tovább az idejét. Ezzel őt is minősítetted meg magadat is. Csupán tudta, hogy felesleges az egész. A felfogásod olyan egy kicsit mint az exemé. És a gondolkozásodat nem az egyetem fogja megváltoztatni.
2020. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
az ilyen amilyenek ti vagyok utolsok, valojában szintén aranyáso nő, de annak is a legalja, legpitibb változata, elvárja hogy kitaláljunk rola jót s ne informálodjunk, mert igy kaphat egy potya italt esetleg szendvicset. nem nevezném hibának ha sikerul egy ilyent igy lerázni, mert egy ennyire piti szélhámosra még az időt is kár vesztegetni.
2020. máj. 11. 14:03
 25/29 anonim ***** válasza:
Nyuszika. Nem szorulok rá a potya italodra sem az autódra. Van nekem is. Viszont rohadt unszimpatikus volt a megnyilvánulásod, nem csoda, hogy lemondta a randit. Most megmagyarázod magadnak, mert aranyaso. Szánalmas vagy.
2020. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mifelénk (a mi városunkban) Ladával az etnikai kisebbség jár (agglomeráció, É betűvel keződik a város).
2020. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ismerem, néztem arra házat, minden eladó szerint semmi probléma sincs a helyi kisebbséggel, kivéve egyet, akinek végrehajto árulta a házát s nem volt érdeke, hogy eladja. Ő azt javasolta, hogy felejtsem el a házát az egész környékkel együtt.:))
2020. máj. 11. 14:15
 28/29 A kérdező kommentje:
25-ös a stílusod engem igazol és csak az a mártír aki nem tudta a hozzád hasonlókat az elején lerázzni.
2020. máj. 11. 14:22
 29/29 anonim ***** válasza:
Hello pufika nyuszika :D
2020. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!