Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb (20-30 éves)nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb (20-30 éves)nők, összejönnétek elvált férfivel? Baj,ha túl óvatosan kezeli a kapcsolatunkat? Mi a véleményetek a történtekről? 19L

Figyelt kérdés

20 éves leszek, a srác pedig 28 most,akivel összejöttem.

A rokonaim kárognak, mert elvált. Vallásos családból származik, ott ismerte meg az első barátnőjét, akivel 7 évig voltak együtt, ebből 2,5 évig házasok voltak, tavaly adták be a válópert,a lány kint maradt Angliában, a srác hazaköltözött.

Velem 1 hónapja kezdett el találkozgatni, már akkor rengeteget beszéltünk. Említette, hogy volt a válás óta egy rövid kapcsolata, de annak véget vetett, mivel nem jöttek ki jól azzal a lánnyal. El tudja velem képzelni a jövőjét, tökéletes vagyok neki, és én is nagyon elkezdtem ragaszkodni hozzá, annyira egy értékrendünk van,bármit meg tudunk beszélni. Mesélt róla, hogy vannak benne sebek, és hogy örül neki, ha megértem őt, nem siettetem, stb. Elfogadtam a múltját, sosem fogom ezért hibáztatni, hogy hoztak egy rossz döntést annak idején( már abból a szempontból, hogy a lány 5 évvel fiatalabb volt tőle és még maga sem tudta,mit /kit akar, aztán hirtelen dobta a barátomat).

Mindenki azon kattog itthon, hogy miért nem olyannal jöttem össze, aki még nem volt ilyen helyzetben, +én még fiatal vagyok, stb. Elegem van, hogy ezt kell hallgatnom. Úgymond ő sem tehet róla, hogy elvált, meg nem ez határozza meg, hogy mennyire értékes valaki, mivel ugyanúgy nekem is van múltam, csak nyilván nem ilyen kaliberű dolgok értek.

Azt is megértem, hogy a barátomnak mindig meglesz ez egy gyenge pontként az életében, mert mindkettőjüknek az első nagy szerelem volt az a kapcsolat, de vége lett,kár rajta örlődni. Nehéz belátni, hogy talán annyira sosem fog engem szeretni, mint őt anno. Ti ezeket hogy kezelitek? (aki nem volt házas ,de első, hosszú kapcsolata volt valakivel, ragaszkodik még ahhoz az emberhez valamennyire,szóval kb.ugyanannyira nehéz szituáció a következő embernek ezt elfogadnia, hogy talán csak pótlék lesz...)

Köszi mindenkinek a véleményt, tanácsot!



2020. jún. 5. 13:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
gémami egyre ostobább lesz, ami nagy szám, mert eddig is gagyi szint volt.
2020. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
En 25 vagyok, szerintem meg nagyon fiatal vagyok hozza, hogy elvalt pasival jojjek ossze, de azt nem dontheti el az ember, hogy kihez vonzódik. De en nem te vagyok, ha szereted es nem zavar, akkor hajrá. Ne hagyd, hogy a csaladod beleszoljon csak ezert.
2020. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Szakított velem, szinte ok nélkül.


Szerintem még mindig nem tud bízni senkiben, vagy csak kifogásokat keresett arra,hogy belekezdjen egy normálisnak ígérkező kapcsolatba.

Én komolyan gondoltam ezt az egészet,de részéről mindig is ott volt a kétely,hogy újra át lesz verve, stb.

Csalódott vagyok... Remélem ,legközelebb egy hozzám illő emberrel jövök össze.

2020. jún. 12. 11:26
 24/28 anonim ***** válasza:
62%

Ez szomorú.


Az a kérdés, hogy legközelebb is így állsz majd egy 29, vagy 27 vagy 32 éves férfihoz, vagy úgy, mint ő hozzád.

2020. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az elváltság nem a személyiség része, ami az egyetlen ami egy kapcsolatanál számít.

Nem baj, látszik, hogy komolyan gondolja.

2020. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%

Soha nem kezdtem és nem kezdenék elvàlt emberrel. Keresgéljenek a maguk szintjén, menjenek elvàlt nőkhöz vagy azokhoz akiknek erre van igénye.

Màr hogyne tehetne róla hogy elvàlt! Tudni kell tàrsat vàlasztani, nem kell minden jöttmenttel összehàzasodni, hogy aztàn 2 év múlva elvàljon az ember.

Mindezek mellett én a magam részéről azért nem kezdenék elválttal, mert nem kell màs "levetett rongya", olyan tàrssal akartam összekötni az életem, aki még ezt nem élte àt senkivel. Nekem fontos volt a hàzassàgkötés közös élménye is. Nem 2. -3. feleség szerettem volna lenni, hanem az első és egyetlen. Ez így is lett.

2020. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
69%
Most olvasom hogy dobott. Örülj neki, talàlsz jobbat!!!
2020. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2022. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!