Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasival járok és néggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival járok és néggyel flörtölök. Helyes dolog ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy 15 éves pasim(Herceg)egy msáik aki az osztálytársam(Roland)me még egy ő 17 éves(Árpika)az osztályból még 4 egy flörtölök.Nagyon jó pasik akikkel járok.Szerencse mé nem tudják hogy mind 3 al járok.nagyon jó apsik és imádom őekt.Választani nemtudok.De arrA gondoltam hogy ha mekérdezem őekt hogy 3 asba csinálhatjuk e!Helyes ez?
2008. nov. 25. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
hát te hülye vagy? neked hogy esne fordított helyzetben? remélem te se az egyetlen bnőjük vagy nekik
2008. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

:O:O:O:O

NEM HELYES:O 7 fiút szédítesz? nanee... ez azért elég kemény. Mit szólnál hozzá, ha valakit nagyon szeretnél, és megtudnád, h rajtad kívül még 6 csajjal tartja a kapcsolatot.... én speciel nem örülnék neki. Amúgy én a helyedbe azt választanám, aki a legközelebb áll hozzám, vagy egyiket se... ez hosszútávon nagyon nem helyes!!!!

2008. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: szal ha 6 csajjal csinálná még ezt.
2008. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenre van egy nagyon jó szó: rib@nc. Főleg 14 évesen! Pff...
2008. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
100%

Roxi..xD nagyon gáz :S

minek ennyi fiú ?

járj egyel :S

és 3asba csinálni pf

és sztem válassz egyet ... :)

2008. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen csajokat...!Miért kell 7 pasi és miért nem elég egy?Ha meg nem tudsz dönteni,akkor felejtsd el az összeset és keress egy másikat,akit eddig még nem szédítettél meg!De most komolyan:Neked,hogy esne mindez?Csak gondolj bele és megtudod,hogy mit éreznének ők,ha ez kitudódna!Jah és az csak mellékes,hogy ha ez kiderül,akkor Téged nagyon utálni fognak!De ez a Te döntésed,de jobban tennéd,ha minél hamarabb lezárnád ezt a kavarást,mert ebből csak rosszul jöhetsz ki...!
2008. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
hát már nem flörötlök azzal a 4 pasival.Átondoltam.De a 3 pasit megtartom.Midnent akarom.És nagyon szeretem őekt.Főleg az Árpikát!Am kössz a válaszokat!
2008. nov. 25. 17:42
 8/62 anonim válasza:
100%
Hátt bazz te norm vagy komolyan te mit képzelsz magadról?????sztm szakíts mindegyikel mert ez elöbb utóbb ugy is kiderül!szánalmas wagy kom mondom
2008. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

És mennyit kérsz egy óráért?

Mert ez már ipari teljesítmény, gratulálok, majd sok szerencsét a későbbiekben :)

2008. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

Pf

most am csak 3 pasim van.de nemleeht felfogni hogyi mádom őket?Mind a 3 nagyon jól csókol!Meg ölel

2008. nov. 25. 17:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!