Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasival járok és néggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival járok és néggyel flörtölök. Helyes dolog ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy 15 éves pasim(Herceg)egy msáik aki az osztálytársam(Roland)me még egy ő 17 éves(Árpika)az osztályból még 4 egy flörtölök.Nagyon jó pasik akikkel járok.Szerencse mé nem tudják hogy mind 3 al járok.nagyon jó apsik és imádom őekt.Választani nemtudok.De arrA gondoltam hogy ha mekérdezem őekt hogy 3 asba csinálhatjuk e!Helyes ez?
2008. nov. 25. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Lehetek 4ik?
2008. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim válasza:
94%

Birom hogy nem vette eddig senki észre, hogy ez a kis ...... csak azért irta fel ide a kérdését, hogy fényezze magát hogy ő milyen nagy "csaj" 14 évesen, hogy neki már ennyi pasija van....miközben a fele se igaz!

Szóval húzzál erről az oldalról 18 minuszos(mellesleg)...

2008. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

hová fejlődik a világ? manapság már a csók is tök semmi?


büdös kis ri.banc, mi lesz belőled? szegény szüleid. bár ki tudja, talán ők is ilyenek.

2008. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
kurv., rib.nc, és még idióta is vagy. neked nem 7 pasi kéne, hanem egy jófajta lóf.sz, akkor aztán annyit kapnál, hogy a 7 pasi se tudná überelni.menj vissza inkább barbiezni, ha nem akarsz a város kurv.ja lenni 14 évesen, már ha még nem vagy az...
2008. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim válasza:
100%
Ha már így eldöntötted a dolgokat, akkor minek teszed fel a kérdést?!:) Abszolút nem helyes amit csinálsz, inkább a magyar órákon kellene figyelned, hogy megtanulj helyesen írni;)
2008. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas kis p*csa vagy!!!!!!!!!!
2008. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

ha 14 éves vagy, valószínűleg nem komoly kapcsolatokról van szó. számodra mit jelent az, hogy van egy pasid? havonta találkoztok és akkor csókolóztok? mert ehhez nem kell barát és ebben az esetben nem is nevezhető annak. Az osztálytársaid gondolom tudnak egymásról. vagy minden nap más kísér haza?

és ha van 3 fiú, aki tetszik akkor minek flörtölsz?

Gondolt át, hogy miket csinálsz, mert az erkölcsi norma elítéli az ilyen viselkedést. a környezeted is elítéli. a fiúk pedig nem fognak komolyan venni. gondolj bele, hogy 14 évesen az nagy szó, hogy barátod van.

én azt javaslom neked, hogy fejezd ezt be. tisztázd a dolgokat. lehet, hogy neked rosszul eski, de a válaszolók nem hiszik el, hogy szerelmes vagy. és tényleg nem lehetsz mer ta szerelem más. tanulj inkább, foglalkozz az iskolával, barátokkal, hobbival. és csak egy fiúval foglalkozz. sok sikert!

2008. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalom amit te csinálsz,már bocsi! Nem bántásként,de az ilyenekből lesznek a ku**ák! Ha van eszed otthagyod mindet és keresel magadnak 1-et! pff..
2008. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen itt tartani szép, csak nehogy ,, 7szék közül a pad alá ess,,
2008. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy helyes. Én komolyan mondom nem értem az előző válaszolókat, nincs is ennél természetesebb dolog a világon, bár a 7 elég kevésnek tűnik, szerintem szervezz be még vagy 3 fickót. Ha már lúd legyen kövér, tartja a mondás. Komolyan abszolute triviális dolog, hogy helyes ez az egész. Sok-sok boldogságot kívánok neked és a háremednek!
2008. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!