Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasival járok és néggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival járok és néggyel flörtölök. Helyes dolog ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy 15 éves pasim(Herceg)egy msáik aki az osztálytársam(Roland)me még egy ő 17 éves(Árpika)az osztályból még 4 egy flörtölök.Nagyon jó pasik akikkel járok.Szerencse mé nem tudják hogy mind 3 al járok.nagyon jó apsik és imádom őekt.Választani nemtudok.De arrA gondoltam hogy ha mekérdezem őekt hogy 3 asba csinálhatjuk e!Helyes ez?
2008. nov. 25. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Én sem gondolom, hogy rossz ember lennél! Sőt, az írásaidból őszinteség sugárzik: ezek az érzések ilyen formában törtek Rád, valóban szeretetet érzel irántuk, szóval Te valahogy belekeveredtél ezekbe a helyzetekbe, anélkül, hogy tudatosan rosszat akartál volna bárkinek is. Jól értem? Valahogy ezt éreztem ki az egészből.


Valószínűleg van ennek valami mélyről fakadó, természetes oka, ezt nehéz megmondani így messziről hogy mi. Valaki említette már, hogy talán szeretethiány az oka. Ez számomra elég hihetőnek hangzik, mert az írásaidból árad egyfajta természetes őszinteség, sőt kedvesség is, szóval én nem hiszem, hogy kamukérdés lenne a Tiéd, eléggé el tudom hinni, hogy tényleg ilyen érzéseket élsz át.


Az igazság az, hogy nehéz megmondani messziről, mi az oka. Aki nem ismer Téged, az keveset tud segíteni, aki pedig ismer Téged, az pedig esetleg éppen azért képtelen hideg fejjel tárgyilagos véleményt mondani, mert ,,túlságosan közelről lát Téged'' (,,nem látni a fától az erdőt'').


Én jártam valaha pszichológushoz, az olyan, hogy egyszerre ismer is, ugyanakkor kívülálló is, így talán még ő tud a legtöbbet mondani. Nem kell félni tőle, meg szégyellni, ez csak is olyan, mint a nátha, egy állapot, amibe bárki beleshet, ha úgy alakul az élete. Ha meg esetleg érzi az ember, hogy nem tud segíteni az egyik pszichológus, akkor még mindig lehet keresni egy másikat. Ők sem egyformák, mindegyik kicsit máshoz ért jobban.


Én sem hiszem, hogy rossz ember lennél ezek miatt az érzések miatt, hiszen az érzéseket nem direkt akarjuk/csináljuk, hanem azok megtörténnek, inkább az a kérdés, hogy honnan erednek végső soron, ezt lenne a legfontosabb megtudni, hogy az ember megismerhesse saját magát, mert akkor már a megoldásra is rá lehetne jönni. Ha esetleg tényleg szeretethiány, akkor a családi kapcsolatokat is érdemes lehet megvizsgálni, a szerethiány érzése esetleg eredhet kora gyerekkorból is. Szóval rengeteg dolog lehetséges itt, ha írsz még többet akkor talán többet tudok mondani.


Biztatásként talén még annyit, hogy lehet, hogy én is ilyen vagyok, csak nekem annyival volt könnyebb, hogy nem keveredtem bele semmibe, mert annyira féltem mindig is a lányoktól, hogy eleve szóba sem jött semmi.

2009. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

igaza van az első hozzászólónak..!!!

tiszta hülye vagy..!:D xd mát soryy

2009. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!