Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasival járok és néggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival járok és néggyel flörtölök. Helyes dolog ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy 15 éves pasim(Herceg)egy msáik aki az osztálytársam(Roland)me még egy ő 17 éves(Árpika)az osztályból még 4 egy flörtölök.Nagyon jó pasik akikkel járok.Szerencse mé nem tudják hogy mind 3 al járok.nagyon jó apsik és imádom őekt.Választani nemtudok.De arrA gondoltam hogy ha mekérdezem őekt hogy 3 asba csinálhatjuk e!Helyes ez?
2008. nov. 25. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen 7 pasival ilyen felfogással mit csináltok? kamuztok egymásnak folyamatosan ? szánalmas vagy
2008. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok

háát... szerintem nagyon szeretethiányos vagy... talán túlságosan is. főleg.. h

CSAK 3 pasi... najólvan... szerintem érdemes lenne valakivel ( esetleg szakemberrel ) elbeszélgetned, mert szerintem ez extrasúlyos szeretethiány. vagy felületes vagy.... de nagyon

2008. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Jó pasik? Szerintem inkább lúzerek, hogy még nem jöttek rá, hogy heten vannak. Ja, mellesleg nem, nem helyes ez, bár nyilván nem azért kérdezted, mert tényleg kiváncsi vagy a véleményünkre. Irigykedni meg úgysem fogunk, bocsi.


Nem tudom, hogy ez az aktus szempontjából neked számít-e, de a 3 barátod meg te az együtt 4. És nem 3. Csak a miheztartás végett. XD

2008. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Hát most tudtam e me hogy a Roland összejött egy másik csajjal....szóval most magam alatt vok.A Herceg meg az Árpika maradt!De hiányozni fog a Roland!Sajnos ezvan!Csak elne vesztsem azt a 2 őt!
2008. nov. 25. 17:55
 15/62 anonim ***** válasza:
90%

Hatodik válaszoló vagyok!

Mindenki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben,hogy több pasi volt a láthatáron,de akkor is dönteni kell!

Te komolyan ilyen érzéketlen vagy?Gondolj már bele az ő helyzetükbe is,ne csak magadra gondolj és,hogy neked jó legyen!!!!:@

Lehet,hogy jól csókol meg hasonlók,de erre csak egy szó van:RIB@NC

És mi lesz még belőled,ha 14 évesen már így viselkedsz?

SZÁNALMAS VAGY ÉS CSAK SAJNÁLNI TUDOM SZEGÉNY FIUKAT!

GONDOLKOZHATNÁL IS EGY KICSIT,AHELYETT,HOGY MÁSOK ÉLETÉT KESERÍTED MEG!

2008. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló

jólvan. ez kamukérdés:D

vegyétek észre... túl hamar pörögtek az események.

Amikor megírta a kérdést: akkor 7 pasi volt a képben.

fél óra múlva: jaa, nem flörtöl már a néggyel.

negyed óra múlva: Roland összejött egy másik csajjal.

ez kamukérdés:D

2008. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
hogy dobna ki mind a kettő.... lehet kicsit észhez térnél
2008. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál, ha 5-ösben csinálnátok? Te, Herci, Roli, Árpika, meg az új csaj? :-D

Remélem, a másik 2 fiú is talál rajtad kívül mást, aztán csinálhatjátok nagy-grupiban...


Na jó, látunk majd téged is a Rákóczi téren...


"Gratulálok", ennyi idősen lehetne több eszed, de nem kívánom, hogy úgy járj, mint egy ismerősöm, akinek végül így lett egy kislánya, de nem derült ki, hogy ki is az apja, így aztán segítséget se kapott a felneveléséhez, még anyagilag se.

2008. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim válasza:
100%
hátt te titta hülye wagy ,,csak 3" bazz nem igaz hogy nem tudsz választani a 3 közül!!!!
2008. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Aranyom... Ez nagyon ciki.:) Inkább járd újra az általánost, mert látom a helyesírás nem az erősséged. :)
2008. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!