Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasival járok és néggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival járok és néggyel flörtölök. Helyes dolog ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy 15 éves pasim(Herceg)egy msáik aki az osztálytársam(Roland)me még egy ő 17 éves(Árpika)az osztályból még 4 egy flörtölök.Nagyon jó pasik akikkel járok.Szerencse mé nem tudják hogy mind 3 al járok.nagyon jó apsik és imádom őekt.Választani nemtudok.De arrA gondoltam hogy ha mekérdezem őekt hogy 3 asba csinálhatjuk e!Helyes ez?
2008. nov. 25. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:
100%
hát látom nem vagy tisztában az érzelmeiddel.. de végülis a te döntésed, hogy hogyan b**od el az életed.. 15 évesen még tú fiatal vagy ilyenekhez.. nem azt mondom, hogy ne próbálj kii több embert, de ne egszerre, mert a pasik ezt igen csak hogy is mondjam.. meg van a véleményük az "ilyes-féle" lányokról.. neked sem esne szerintem jól ez fordított helyzetben.. de remélem, ha 3-asban próbáljátok és még még szeded a pasikat, egyszer észreveszed, hogy vannak vírusok is :D
2008. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
Rád csak egy szót ismerek: K.RV.! Te egy pasit sem érdemelnél nem hogy 7-et! Azt sem tudod mi az a szerelem azt itt megjátszod magad, hogy mennyire szar, hogy szakított veled a Roland! Remélem még az elkövetkezendő egy hónapban szakít veled a másik 2-ő is te rib.nc!
2008. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
100%

"nagyon jól csókol!Meg ölel"

Hány éves vagy? Szerintem elég helytelen!

2008. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam hogy engem bántsatok!Jó lehet hogy van 4 pasim de szeretm mind a 4 et!És amúgy még egyikkel sem feküdtem le!Lehet híhetetlenül hangzik!Az amelyikekkel flörtölök azokkal emg nemis smároltam!De iagaztok van!Lehet hülye vok.És rájöttem hogy jobb lessz ha nem csinálom ezt már!A barátnőm is összeveszett velem ez miatt!Azt mondta nemvagyok normális!Szóval most a Balázzsal járok!Csak nemtudom hogy mondjam el neki hogy mit csináltam eddig!Hoygan szédítettem az össze pasimat!Mert elöbb utóbb úgyis megtudja!Segítsetek
2008. dec. 4. 19:47
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

ÖÖÖ... Figy én már nem értek semmit?

Szóval lássuk csak... úgy indult a sztori,hogy volt 3 pasid, és rajtuk kívül flörtöltél 4-el.

Aztán a 4el nem flörtöltél tovább, de a 3 maradt.

Utána kisvártatva az egyik szakított veled, tehát 2 maradt.

Aztán valahogy 4 lett belőle.

Most meg... Lássuk csak... azt mondtad, h A Balázzsal jársz, akkor ő most egy a négy közül, vagy 5. vagy mi van?:D

Hát hallod elég fogyinak tűnsz, szerintem baszottul nem vagy érett a kapcsolatokra. Mindenesetre elég szar, hogy itt vagyok pl én, 17 évesen, és télleg mindenféle beképzeltség nélkül állíthatom,h egész jól nézek ki, de mégis törnöm kell magam egy pasiért, akinél esélyem nincs.Mind1.Neked bezzeg van ötmillió.

Szerintem foglalkozz a tanulással, és egyelőre pihentesd a "párkapcsolataidat" mert így egy igazi üresfejű kis qrvának tűnsz.

2008. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Istenem,hogy te mekkora ku*va vagy!Remélem teli lessz majd az arcod pattanással és az összes fiú elfordul tőled!Nha akkor majd 1 is elég lesz neked;) Hülye ku/va%
2008. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
NemvooOk az!És ne kritizálj másokat akiket nem ismersz!Értelmes válaszokat ha nem tudtok adni nemkell 1 sem!Amúgy ha nemértenéd most 1 pasim van!A 3 közül!De nemtom hogy mondjam el neki hogy mit tettem!Mert ugyis megfogja tudni!Ez miatt a abrátnőm is összeveszett velem mert őneki tetszett az árpika!Szóval ha elmondom a pasimnak hogy nemcsak vele jártam ha nem még 2 fúval akkor kidob!Pedig rájöttem hogy szeretem!
2008. dec. 5. 21:01
 58/62 anonim ***** válasza:
Hát akkor dob:) Őszintén meg is érdemelnéd!Csatlakozom az előttem szólokhoz!!
2008. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
pedig milyen szép nagy család lehetett volna belőle...xDDDDD
2008. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
hát ez igen... nem tudom felfogni hogy egy 14 éves kislány mit akar a fiúktól. Szerintem elég nagy marhaság az amit csinálsz. Hasonló esetben te meg fel lennél háborodva...
2008. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!